Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Érdemes még próbálkoznom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még próbálkoznom?

Figyelt kérdés

Elhívtam egy lányt randira,de ő talánt mondott rá.Szerintetek próbálkozzak még,vagy adjam el?


16/F


Ui.:Normális válaszokat kérek,köszönöm! :)


2016. jan. 27. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem küldött el.

Persze h próbálkozz :) ;)

Most csak átgondolja h mit szeretne

15/L

2016. jan. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem egy próbát még megér, ha azt mondja, hogy nem akkor keresel mást... Én a helyedben megkérdezném, hogy bejössz e neki. Ha azt mondja, hogy szimpi vagy és mehettek tovább akkor bingo. :) sok sikert 14/L
2016. jan. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe ha nemet mondott volna akkor is próbálkoznék nála! :)
2016. jan. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát mivel csak annyit látok amennyit leírtál így csak azt tudom mondani ne add fel, ha az első randi ötleted nem jön be neki akkor talállj ki valami teljesen mas helyet, időpontot. Ha az se tetszik neki akkor én meg kérdezzném tőle, hogy miért csak talán, mi a gond vele. És ha akar tőled valamit akkor 100% ki tudtok találni egy olyan verziót ami mindketőtöknek jó! Sok sikert én azt mondom ne add fel! 18/F
2016. jan. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!