Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Oldal fájdalom, köhögés?

Oldal fájdalom, köhögés?

Figyelt kérdés
Körülbelül 2 hónapja nagyon fájt az oldalam(jobb oldalt, mellkasnál), alig kaptam levegőt, és amikor levegőt is kaptam nagyon szúrt az oldalam, a doki azt mondta, hogy csak megfázás, de kb szenvedés volt 2 hétig élni is, egyik oldalamra nem is tudtam ráfeküdni. Én tüdőgyulladásra gondoltam, de a doki szerint csak megfázás volt. Most így azóta 2 hónapja enyhült minden, rendesen kapok levegőt, de még mindig fáj egy kicsit az oldalam, és ha ráfekszek akkor még van amikor jobban megérzem, illetve köhögök is. Szerintetek mi lehet a probléma?

2016. febr. 27. 13:20
 1/3 A kérdező kommentje:
illetve még azt szeretném kérdezni, hogy esetleg nemi úton terjedő betegségekből adódhat-e ilyen?
2016. febr. 27. 13:22
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehetett sok mindentől. Lehetett tüdőgyulladás, megfázás, de akár izomhúzódás is, vagy idegbecsípődés. Nem ártana egy röntgenvizsgálat, de könnyű ezt mondani, meg nem is biztos, hogy most már mutatna valamit.
2016. febr. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi!:)
2016. febr. 27. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!