Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Általános közérzet

A kérdés

A nyak és gerinc ropogtatása káros lehet?

2016. márc. 10. 15:21  Privát üzenet  

A válaszok
persze a csigolyáid tönkremennek ugyanúgy ha az ujjadat ropogtatod akkor ott is a porcos részek elgatyásodnak

A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2016. márc. 12. 18:00 Privát üzenet

Valaki szerint káros, valaki szerint nem. Sokan évtizedek óta ropogtatják mindenüket, és semmi bajuk.

Nekem sokszor maguktól ropognak a dolgaim. Lábam, térdem, nyakam, ujjam. Semmit nem csinálok, csak megmozdulok. Most akkor aggódnom kéne? Nekem kimondottan jól esik néha amúgy ropogtatni, mintha megkönnyebbülne a testem azon része, vagy utána szabadabban mozogna.

Nagy blama ez az egészségügy, minden nap kitalálnak valamit, hogy éppen mi okoz rákot, daganatot, halált, stroke-ot, stb-t. Nem szabad ilyeneket olvasni, webbeteg, femina meg társai.

Táplálkozz egészségesen, mozogj rendszeresen és kész.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2017. jan. 17. 16:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nem káros, ha egyenes háttal ülök mindig?
Az káros lesz felnőtt vagy idős koromban hogyha a csontjaimat pl: ujjaim, hátam, lábam, lábujjaim, nyakamat, ropogtatom?
A gerinc ropogtatás káros?
A jóga káros a gerincre?
Ujj-, hát (gerinc) -, nyakropogtatás mennyire káros? Úgy érzem rászoktam.
Hasonfekvés! Nagyon szeretek hasonfekve olvasni, számítógépezni, aludni. Ez káros a gerincnek? A gerinc valamelyik görbületét (nyaki-háti-derék) rontja?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Általános közérzet rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!