Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A nyak és gerinc ropogtatása...

A nyak és gerinc ropogtatása káros lehet?

Figyelt kérdés
2016. márc. 10. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:
persze a csigolyáid tönkremennek ugyanúgy ha az ujjadat ropogtatod akkor ott is a porcos részek elgatyásodnak
2016. márc. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valaki szerint káros, valaki szerint nem. Sokan évtizedek óta ropogtatják mindenüket, és semmi bajuk.


Nekem sokszor maguktól ropognak a dolgaim. Lábam, térdem, nyakam, ujjam. Semmit nem csinálok, csak megmozdulok. Most akkor aggódnom kéne? Nekem kimondottan jól esik néha amúgy ropogtatni, mintha megkönnyebbülne a testem azon része, vagy utána szabadabban mozogna.


Nagy blama ez az egészségügy, minden nap kitalálnak valamit, hogy éppen mi okoz rákot, daganatot, halált, stroke-ot, stb-t. Nem szabad ilyeneket olvasni, webbeteg, femina meg társai.


Táplálkozz egészségesen, mozogj rendszeresen és kész.

2017. jan. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!