Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A jóga káros a gerincre?

A jóga káros a gerincre?

Figyelt kérdés
Néhány helyen lehet róla hallani, hogy kerülni kell a jógát, ha az embernek porckorongsérve van, vagy csak fáj a gerince.

2013. febr. 4. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Néhány jógagyakorlatot kerülni kell, de vannak olyanok amik

külön ezekre a problémákra vannak kitalálva.

2013. febr. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez hülyeség a jóga az kifejezetten gyógyir rá viszont itthon nem kisérleteznék ilyen fájdalmakkal, mert ha rosszul mozdulsz vagy rosszul csinálod többet árt. ha érdekel mindenképp órákra járj el.
2013. febr. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Talán akinek teljesen egészséges és RUGALMAS gerince van, nekik elképzelhető, hogy jó.

Az ázsiai embereknek eleve lazábbak az ízületeik, ennélfogva ruganyosabbak is, ez nekik lett kitalálva, nem a fehér embernek.

Én nem vagyok híve a jógázásnak.

2013. febr. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok éve kezelek gerincsérves betegeket. Van akinek a jóga hozta elő. Szóval látatlanban azt lehet mondani,hogy a jógától elmúlni nem fog, az tuti és igen, akár még árthat is.
2013. febr. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem a jóga lényege pont az hogy semmit nem szabad erőltetni,a gyakorlatokból csak annyit szabad végezni amennyit kényelmesen megtudunk csinálni! Az hogy árt vagy használ a szervezeted úgyis jelezni fogja!De mindenképpen kezd a jógát oktatóval!
2013. febr. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!