Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Reggel az ébredés pillanatban....

Reggel az ébredés pillanatban. Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Reggel mikor felébredek egy pillanatra olyan mintha egy másik ember lennék, vagyis a saját életem, énem mintha nem az lenne az igazi.

Olyasmi érzés mintha nem tudnám ki vagyok most igazából, de nagyon nehéz ezt szavakba önteni.

Utána feleszmélek és egy szívszoritó keserves érzés fog ell.

Ez miatt nagyon rossz lesz a közérzetem.

Hasonló ez az érzés mikor másnál alszol nem pedig otthon, felébredsz és egy pillanatra azt sem tudod hol vagy.

Csak ennél az érzésnél nem a helyet nem tudod hanem az énedet, személyiségedet.



2016. márc. 10. 19:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez mentális betegség fordulj szpichologushoz vagy pszichiáterhez, mert valami változás lehetett az életedben amit képtelen voltál feldolgozni és az agyad igy reagál amíg nem rendezed a dolgaidat önmagaddal addig képtelen leszel önmagadat elfogadni ezért érzed magadat idegennek és nem azt aki vagy. ÉN próblémákkal küzdesz ez mentális eredetű lelki betegség amit egy szakember tud kezelni hogyan dolgozd fel azt ami ezt ki váltotta belöled ez sajnos hosszú távon skizofréniótáshoz vezethet komolyan kell ezt venned ha nem akarod az életedet le élni úgy hogy önmagaddal küzdesz és ezzel másoknak is ártasz mert ők se fognak tudni elmenni te rajtad se azon hogy ki vagy valójában és mit is akarsz igazából ...
2016. márc. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!