Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fürdőzés, wellnesselés után,...

Fürdőzés, wellnesselés után, fűtő érzés az egész testben. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Párommal két alkalommal voltunk eddig gyógyvízes élményfürdős helyen, két alkalommal pár óra után elkezdtem fűteni egész testben. Mintha lázas lettem volna. Azt nem tudom hogy valójában belázasodtam-e, mert nem volt nálam lázmérő. Mikor kimentem a hideg levegőre, távozáskor, akkor szép lassan kezdett elmúlni. A kérdésem az, hogy ezt mi okozhatja? Előtte sose tapasztaltam ilyet, még a balatoni strandolások során sem (ott hidegebb a víz ugye). Azóta nem mertem elmenni ilyen helyre, de jövő héten befizettek minket szülinapi ajándékként az egyik ilyen élmény és gyógyfürdőbe egerszalókra. Azóta mondanom se kell, hogy rettegek, szorongok, gyomorgörcs...Valakinek volt már hasonló? Mi okozhatja? (Egészséges vagyok, csak szorongásra hajlamos...) 24/L
2016. márc. 11. 14:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!