Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért csepeg utána is? Hogyan...

Miért csepeg utána is? Hogyan lehetne megszüntetni?

Figyelt kérdés

Kicsit lehet hosszú lesz a leírásom.


31 éves férfi vagyok. Pár évvel ezelőtt volt egy lágyéksérv műtétem, ami után 24 órán át katétert kaptam. Azóta sajnos nem olyan a férfiasságom, mint előtte volt. Értem ez alatt azt, hogy egyrészt a vizelési inger maga nem zavar, akár órákon át is tudom visszatartani, ami tudom nem jó, de hát a katéterben is állandóan ezt éreztem és valahogy megszoktam. Másrészt vizelés után kirázom, kihúzom ugye a hímvesszőmből a vizeletet és utána elteszem. Viszont közvetlen utána, vagy pár perccel később érzem, hogy "csepeg" az alsónadrágomba a pisi, de csak egy-két csepp (néha kicsivel több). Ez igen kellemetlenül érint, mert néha kajak húgyszagúnak érzem magam utána! Volt, hogy minden vizelés után (ha otthon voltam, mert csak ott tudtam kivitelezni ezt a műveletet) a csap alatt langyos, szappanos vízzel megmostam a makkom, szárazra töröltem, majd úgy tettem el. Ez jó volt, mert utána nem volt csepegés érzetem (tiszta maradt az alsóneműm), viszont egy idő után a makkom kipirosodott és viszketett is (nem partnertől kaptam el szexuális úton), így krémeznem kellett és le kellett állnom az efféle higiéniai eljárások alkalmazásáról.


Normális válaszokat várok, köszönöm!



2013. ápr. 3. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet,medencefenék gyengeséged van.ez a merevedés erősségét befolyásolhatja ill.vizelet csepegést okozhat.Urológiára kell menni,hogy kizárják a húgyutak fertőzést,ami katéterezés után gyakori,vagy még néhány dolgot.Ha medencefenék gyengeség,intim tornával kezelhető és intim tornára szakosodott gyógytornász tudja neked megtanítani a gyakorlatokat.
2013. ápr. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)


Huh, nem is hallottam még ilyen "betegségről"! A merevedésemmel nincs gond, ugyanolyan, mint korábban. Csak ez a csepegés dolog bosszant kicsit.

2013. ápr. 3. 12:13
 3/4 anonim ***** válasza:

1-2 csepp minden férfinél van .Az anatómiai kivitelezés miatt .A baj ott kezdődik ha ez már 3-5 vagy több is .

A vizelet elzáró szelep a húgycső azon részében van,amit a prosztata körbe fog.Az 1-2 cseppes dologgal nem érdemes orvoshoz menni,azt mondaná amit én .Vagy ahogy nekem mondta ,az utolsó csepp mindig a gatyában landol .

2013. ápr. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszi a válaszod!
2013. ápr. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!