Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Most lesz részleges fitymaműté...

Most lesz részleges fitymaműtétem és emelett makk érzékenységem is van. Hogyan fogom tudni megszüntetni a makk érzékenységét a műtét után?

Figyelt kérdés

Nem tudom elképzelni hogy mi lesz a makkommal a műtét után. Hogy fogom tudni hozzászoktatni a környezethez ha eddig puszta kézzel is alig mertem hozzányulni? Mellesleg hallottam erről a Lidokain kenőcsről.Ha ezt rá fújom/kenem a makkomra és utána érzéstelen állapotban dörzsöletem esetleg a hatás alatt nadrágban hordom felhúzva a fitymát ugyanugy szokja a környezetet?

Válaszaitokat előre is köszönöm.



2013. febr. 5. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez valóban kellemetlen lesz,de ahogy elhalnak a makkodon

lévő érző idegvégződések ugy mindig jobban birod.

Ez a részleges is majdnem a teljeset jelenti .

A lidokain érzéstelenités is rövid időre szól.Csak gyorsan hat.

2013. febr. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De úgy értettem hogy érzéstelenités allat ha dörzsölgetem a makkom akkor ezzela módszerrel hozzá tudom úgy szoktatni az érintéshez hogy később érzéstelenités nélkül is simán hozzá tudjak nyulni? :)

Köszi a v álaszod

2013. febr. 5. 12:47
 3/8 anonim ***** válasza:
NEM! De ne aggódj a természet majd elvégzi a dolgot. Az a fő ne izgulj!
2013. febr. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Érzéstelenités alatt teljesen felesleges dörzsölgetned .

Semmivel sem jutsz előbbre.Még rosszabb helyzetbe kerülsz.

Mivel nem érzed,még sebesre dörzsölöd.Most még vékony nyálkahártya fedi,azért olyan érzékeny .Lassan majd kérgesedni fog ,és érzéketlenné válik.

2013. febr. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%

Hali!


˙

Legelőszöris, nyugodj meg! Előre ne paráztasd be magadat!


Kérdéseim:

_ Hány éves vagy? (Ezt illett volna alapból megadni.)

_ MIÉRT lesz erre szükség?

_ Mikor lesz a műtét?

_ Megmutatta az orvos, hogy mennyit vág majd le? Na, és mennyit fog? (Biztos hogy RKM*-ed lesz és nem TKM**? Meggyőződtél te erről?)

* RKM/** TKM = * Részleges/** Teljes KörülMetélés


_ Jelenleg meddig húz6ó hátra a fitymád petyhüdt ill. merev állapotban?

_ Próbáltad már a fitymádat hátrahúzva tartani?


Várom válaszaidat, addigis nyugodj meg! Segítünk! :-)

Fel a fejjel! ;-)


Üdv: EE

2013. febr. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hello!


1. 19 éves vagyok.

2. Azért lesz rá szükség mert teljejsen merev állapotban a makk nem tud kibújni a fityma alól.

3.E hónap 21. én lesza műtét

4.Nem nem mutatta meg.. És most zavar is.De RKM et mondtam az orvosnak és igy is van a papíron. (Még a beavatkozás elött ügy megkérhetem az orvost hog mutassa meg nekem mennyit szed le)

5.Jelenleg alap állapotban teljesen hátrahúzható félig merev állapotban kb félig de ha nagyon akarom akkor teljesen de akor már feszül,fáj teljesen merev állapotban meg csak a hugycsövem látszik ki :) Igen próbáltam de nem megy mert a makoom nagyon érzékeny egyszerűen nem megy. Remélem ez majd megoldja a problémám..Igaz olyat is halottam hogy nem biztos hogy elmulik az érzékenység...De el kell neki MUSZÁJ lesz neki... Nem akarom elrontani a kapcsolatomat a barátnőmmel :/


Mégegyszer köszi

2013. febr. 7. 16:18
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Hali ismét!


Részemről a válaszokért igazán nincs mit! :-)

Pár dologról azért szeretnélek "felhomályosítani" téged, mielőtt a műtőbe bandukolnál!


˙

***

Mindenki fitymája egyéni és egyedi, nincs két teljesen egyforma, ahogy két egyforma szűkület sincs, csak hasonló. A makk érzékenysége is egyénileg változó, és semmi garancia nincs rá -- ne ijedj meg! -- hogy a makkérzékenységed meg fog szűnni, uis tudok olyan kollégámról, akit TKM-eltek, de az érzékenysége a makkjának nem szűnt meg, emiatt azt becsavarva hordja, mert a legérzékenyebb inger6ás következtében is -- ha nem kontorllálja magát -- képes le7 akarata ellenére ejakulálni. Ez a rosszabbik eset. A jobbik az, ha a makk megszokja a fedetlenséget, ennek érdekében azonban már most érdemes lenne elkezdened szoktatnod a makkodat a kböző inger6ásokhoz, ehhez azonban hátrahúzva kellene próbálgatni tartani a fitymádat vmennyire, amiről viszont írsz, hogy nemigen meg.

Márpedig a makkérzékenységedet okoz6ja a fitymaszűkület ill. az állandóan fedett makk, erről tegnap született is itt egy újabb topik, amelybe válaszoltam, az is le7, hogy te írtad ki, olvasd mindenesetre el!:

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__3..


Ha RKM-elnek, hasznos a "filc-módszer", a szakmájukat komolyan vevő plasztikai ill. egyéb sebészek ucsak használják akár ambuláns esetekben is, mindenképpen jelöltessed be azt a vonalat a saját biztonságod és megnyugvásod érdekében is, akkor nem ér7 átverés, azonban érdekelne, hogy ptosan milyen kifejezéssel került rögzítésre a műtéti beutalódra maga az rkm!? (Ha csak simán circumcisio, akkor légy elővigyázatosabb, mert az csak simán a TKM-re utal!)


˙

A fityma egyébként visszanyújt6ó, bár itt Mo-n erre eddig még nem tudok példát, viszont rendkívül érdekelne, akár segítenék is elérni annak a célját, aki ilyesmire vállalkozik! Ha uis marad vmennyi megmentett fityma, annál fogva el le7 érni a fityma megnyújtását kböző segédeszközök igénybevételével, igaz, ehhez kell legalább egy fél-év--3/4 évnyi kitartás, azonban a fáradságért az új fityma -- külföldi blogok és nyilvánossá tett magáninterjúk, önvallomások szerint -- bőségesen kárpótolja azt, aki elvesztette, majd visszanyújtotta magának, uis le7, nem kapja vissza az eredetit, de ha vigyáz rá, akkor az új magától már NEM SZŰKÜL BE/VISSZA! Max. akkor, ha -- úgy mint a normál fitymánál is -- túl heves aktus, fogazás vagy egyéb külső/mechanikai sérülés következtében megsérül a bőr szerkezete. Azonban eddig nem tudok olyanról, akit 2x kellett vna TKM-elni 2x-i fitymaszűkület miatt! :-D


A visszanyújtással kapcsolatban egyik korábban nyitott topikban írok némi infót, ajánlom figyelmedbe! :-)

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..


˙

~-~-~-~-~


És még1 dolog.

TKM-et rengeteget csinálnak, de az én elsődleges célom a fityma megmentése, RKM-et viszont tudtommal nem sokat/nem sokan csinálnak idehaza. Azonban az utóbbi időben többször is találkoztam itt olyan esetekkel, akiken mégis ezt végezték el, azonban sajna már csak műtét után, így minden, ami értékes tapasztalat volt, a SEMMIBE veszett anélkül, hogy a levágott fityma kincsértékét felismer7te volna az extulajdonosa. :-(

˙


Ha esetleg benne lennél abban, hogy a tégedet per pillanat negatívan érintő fitymaszűkületedben a későbbi segélykérő sorstársaid és mindenki számára (a te számodra is) a pozitív dolgokat (kincseket, infókat, tapasztalatokat) is felfedezzük, és azt sikerrel kinyerjük a procedúra alatt, hogy az egész NE VÉSSZEN KÁRBA, úgy légy szíves vedd fel velem a kapcsolatot >>priviben, mert érdekes az eseted, és szívesen figyelemmel kísérném az egésznek a menetét, vmint -- ha megengeded -- dokumentálnám a változásokat, fejleményeket, amiket aztán később, egy disztingváltabb formában a nagyközönség is megismer7ne -- diszkréten kezelve a dolgokat, és az egésznek menetét, figyelembe véve a téged és az akaratodat is!


Gondolkodj el ezen! Sokat ne agyalj rajta, mert az óra ketyeg a műtétedig, és nem az utolsó pillanatban kell mindent elkezdeni. Nem kötelező belemenned semmibe, amit nem akarsz, de ne ijedj meg magától a le7őségtől, mert ha vállalod az együtműködést és élsz az eséllyel, még sok embernek segít7sz, olyanoknak, akik utánad jönnek majd -- mert egészen biztos le7sz abban, hogy lexnek később is olyanok -- és utat mutat6sz nekik a megfelelő módon, ahogyan azt tette ez a srác is, még régebben...

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__6..

...ezen felül a segítségemet is megkapod, bármikor ha szükségét érzed, amíg meg nem gyógyulsz, és őszinte maradsz mindvégig az út alatt!



***

Várom mielőbbi visszajelzésedet, akár itt, akár >>priviben, de később mindenképpen >>priviben folytatódna az egész kommunikáció!


Üdv: EE

2013. febr. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy fitymaszukulutesnek az a tanacs, hogy hordja hatrahuzva eleg nagy hulyeseg. GAtya hozzaer, cerka felugrik, bor megszorul emberunk meg jobb esetben visit a fajdalomtol. Rosszabb esetben meg spanyol galler. Ilyen tanacsokat biztos nem ad olyan, akinek volt/van fitymaszulkulete valaha is..


NAlam a makkom a szukuletes idoben meglehetosen erzekeny volt. De ezt a gyakori gyulladas, a folyamatos fedettseg meg csak fokozza. Meteles utan par hettel ez semennyire nem veszes. De ez csak az en peldam, a statisztikak szerint ez a gyakori, de lehetnek kivetelek..

2013. febr. 10. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!