Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan tudnám megszüntetni a...

Hogyan tudnám megszüntetni a problémát? (gyakori vizelés)

Figyelt kérdés

Már majdnem két hete, főleg, ha elmegyek itthonról, nagyon gyakran kell pisilni járnom. Kb fél-1 óránként. Most hétvégén megfigyeltem, hogy amikor itthon vagyok jelentősen kevesebbszer kell. Számoltam is, hogy vasárnap összesen 4-szer voltam.

Viszont például ma már eddig 8-szor.

A vizeletemet már megvizsgálták, és minden érték teljesen normális, semmi fertőzésre utaló jelet nem találtak.

Akkor valószínűleg pszichés okai vannak. Mik és miért lehetnek? Nem vagyok egy szorongó, stresszes típus.

Ha viszont tényleg ilyen lelki eredetű dolog, hogyhogy most egyszer csak kialakult?

Már nagyon idegesítő szeretném megszüntetni.

Mit javasoltok? Mit tehetnék ellene?

17/F



2013. jan. 15. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt hiszem kérdéseddel már találkoztam .

Lehet hogy most már ott tartasz,jaj nem kell mennem pisilni ?Aztán már pisilési inget is érzel.Ez főleg olyan helyen történik ahol keresni kell a helyet is hol lehet .

Otthon ez másképp van.Tök nyugott vagy ,nem foglalkozol vele,és nem is mész a normálisnál többet.Azért figyeld meg

a kifolyt mennyiséget is .Kiürül e ilyenkor normálisan a hugyhólyag is,vagy csak éppen hogy jön kevés .

2013. jan. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, attól még, hogy idegen helyen vagyok, és gyakrabban kell, kiürül a hugyhólyag. Csak sokszor már olyan is van, hogy pisilek, és utána 1-2 perccel már megint érzem az ingert. Szóval a mennyiséggel nincs baj, ami kijön, csak az, hogy ha nem otthon vagyok, állandóan érzem az ingert és ez nagyon rossz.

Itthon persze nyugodtak a körülmények, nem is gondolok rá, ezért ilyenkor normális, de amint kilépek az ajtón... :S

Hogyan tudnám ezt megszüntetni?

2013. jan. 15. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!