Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Halálfélelem? Vagy mi történt...

Halálfélelem? Vagy mi történt velem? (többi lent)

Figyelt kérdés

Tegnap este nagyon rosszul lettem..azthittem meghalok..alig kaptam levegőt,kicsit szédültem,hányingerem volt és hasfájásom..

Arra gyanakodtam hogy a szobámba eltört lázmérő higanycseppei miatt vagyok rosszul..mivel nagyon kicsi darabokban van az ágyam alatt mert nem tudtuk feltakarítani..

De lehet hogy csak beképzeltem magamnak..bár félek hogy lesz következménye..

De ha nem amiatt akkor..?

Reggel 2 órát biztos csak feküdtem..hasfájás+hányinger..aztán estére visszajött a hasfájás és nem merek elaludni :(

Mit tegyek??

Mi bajom lehet?


2016. márc. 20. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
A higany mérgező , különleges módszerrel kell feltakarítani , keress rá . Szellőztetés is kötelező a szobába .
2016. márc. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Alaposan fel kell söprögetni a helyet, porszívózd is ki. Ne a porszívófejjel, hanem a csővel alaposan, centiről centire.
2016. márc. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm holnap neki is állok :)!!
2016. márc. 20. 22:16
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak azthittem nem szabad felporszívózni..
2016. márc. 20. 22:17
 5/6 Salx Narval ***** válasza:
Jól tudod, nem szabad felporszívózni. Itt bővebben olvashatsz a teendőidről. [link]
2016. márc. 21. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Torma Ilona válasza:
Véleményem szerint szorongásos állapot. A háttér feltárására mentálhigiénés segítő beszélgetést ajánlok. Kérem keressen igyekszem segíteni.
2016. márc. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!