Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Betegségemből kifolyólag...

Betegségemből kifolyólag hosszú hetekig és nagy dózisban kellett szednem medrolt. Ami volt, hogy elérte a napi 100 mg-ot is. Elég hamar felugrott rám 20 kiló + :- ( Milyen módszerek vannak a fogyásra?

Figyelt kérdés

Arcom is majdnem a duplájára hízott ami már szépen apad, de még mindig pufi.

Testemen viszont nem látok változást :-( Aki volt már ilyen jellegű szituban, kinek milyen módszerrel és mennyi idejébe került leadnia a zavaró súlytöbbletet?!



2016. márc. 24. 18:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Amint abbahagyod a gyógyszert és az kiürül a szervezetedből, fokozatosan le fognak folyni a kilók maguktól is.
2016. márc. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A medrol glükokortikoid hatású gyógyszer, így növeli a vércukorszintedet, hosszabb távon centrális elhízáshoz vezethetne, rendesen megbolygatja a szervezetedet. Ha abbahagytad a szedését, idővel szépen visszaáll majd a testsúlyod.
2016. márc. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat!

Ez valami borzasztó! :-( 58 kiló voltam ( hozzáteszem már akkor volt rajtam 4 kiló+ ), és lett belőlem egy 78 kilós víziló. Undorodom saját magamtól teljesen befelé fordultam.

2016. márc. 24. 21:58
 4/15 anonim ***** válasza:
A medrolt úgy tudom bélgyulladás tüneteinek enyhítésére adják, elég erős szer, nem?
2016. márc. 25. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
4#4 Igen jól tudod! Bélgyulladásra kaptam ...
2016. márc. 25. 09:17
 6/15 anonim ***** válasza:

Örülj neki hogy 20 kilót híztál. Csúnya a sovány ember meg egy bélgyulladásosnak kell a súly, tápanyag hogy erős legyen mert annyi szrik hogy kimegy belőle minden és teljesen lefogy. Tudom mert ismerősöm Crohn beteg!


A dolgo másik része hogy én mizapen nevű antidepresszánst szedem és híztam tőle 25 kilót. És nem panaszkodok pedig már lassan 100 kilós leszek de jól érzem magam a bőrömben!!!

2016. márc. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Tipp: próbáld ki a paleo diétát. Sok bélbeteg is ódákat zeng róla
2016. márc. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

6#7 Bevallom kissé félve tettem fel a kérdést, gondoltam majd jönnek a trollok és hozzám vágják,fogyjál le te dagadt disznó stb ! És legnagyobb meglepetésemre ez nem történt meg ! Csak el ne kiabáljam! :-D

Nagyon kedvesek vagytok és köszönöm, hogy egyre többen biztattok, én próbálnék örülni a súlytöbbletnek, de ennyinél valahogy nem megy! :-D

Örülök annak és irigyellek is egyben, hogy 25 kiló súlytöbblettel is jól érzed magad a bőrödben ! Erre mondják azt, hogy nem vagyunk egyformák! ...

Nem voltam én az a klasszikus sovány soha, vagy ha jobban tetszik verseny agár alkat !

Eredetileg pancotilis ulcerosat diagnosztizáltak nálam, az új kezelőorvosom által ért az új diagnózis, hogy Crohn, de nem bizonyított ! Én nem érzem magaménak ezt a betegséget egyébként!

2016. márc. 25. 13:06
 9/15 A kérdező kommentje:
7#7 Köszönöm a tippet, igazán kedves vagy!
2016. márc. 25. 13:08
 10/15 anonim ***** válasza:
Nagyon szivesen, remélem beválik. Korod, nemed lehet tudni? Nekem legjobb bnőm colitises! Onnan vagyok viszonylag jól informált.
2016. márc. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!