Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 159 cm 84 kiló? (A kérdésed...

159 cm 84 kiló? (A kérdésed túl rövid a magyarázatod túl hosszú)

Figyelt kérdés
Mennyit fogyjak? Nagyon dagadt vagyok? 14/L
2011. febr. 18. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez egy kicsit soknak tűnik... :S én 158 centivel vagyok 60, és így is felesleg van rajtam...

17/L

2011. febr. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem vagy dagadt! Kicsit telt. Egyél egészségesebben és rendszeresebben. Jó a kalóriaszámlálás és csak ásványvíz! Kis mozgás. Lemegy hamar. :)


21/L

2011. febr. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én 159 cm és 55 kg vagyok, hozzá teszem van rajtam hús, innen onnan lehetne fogyni. :) Egy 15 kilót fogyhatnál minimum, de inkább azt sportolással és egészséges kajálással próbáld meg elérni, ne fogyókúrával! Még fiatal vagy sokat fog változni a tested! Ha bevezeted a rendszeres mozgást olvadni fognak rólad a kilók. :) Járj el bicajozni, vagy csak sétálj egy órát naponta a friss levegőn.
2011. febr. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

14 éves létedre 84 kiló vagy, és mindössze 159 centi?

Ajjajjaj. :(


Én 173 centi, 58 kiló, 15/L vagyok... (bár tény, hogy hetente 4 órát + 2x 45percet sportolok)

2011. febr. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

Kifejezetten kövér lehetsz. Én 14 évesen 159 centi és 47 kg voltam és soha sem fogyóztam, sőt, az sem tudtam hogy mi az. Mivel te még fejlődésben vagy, ezért úgy kellene elkezdened, hogy sporolsz valamit. Legyen az kocogás a barátnőddel, kosárlabda, aerobic, bicajozás, és mindezt kétnaponta! Használd ki a mozgási lehetőségeidet! Ha tudsz valahova gyalog is menni, akkor ne autóval/busszal menj!

Egyél egy adag kajából kevesebbet a cukros löttyök és kaják, péksütik helyett egyél egy gyümölcsöt!

étkezéskor mindig több legyen a saláta és kevés a rízs.


Tanulmányozd kicsit, hogy mik a hízlaló és nem hízlaló kaják, és amit szeretsz és nem hízlaló azokat edd

A sportolást meg tedd életed központjává, hidd el, anélkül nem megy a fogyás!


És még most térj át az egészséges ételekre, mert még fiatal vagy, gyorsabban tudsz alakulni.

Itt a neten van bőven cikk arról mi az egészséges életmód!

26.L

2011. febr. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
előző vagyok, jav. sportolsz!
2011. febr. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Sírva kérek mindenkit, hogy ne javasoljuk azt kórosan kövér fiataloknak, hogy "ne csinálj semmit, mert még sokat fog változni a tested" és hasonlók. Kövér gyerekből kövér felnőtt lesz!!! 1000 kövér gyerekből 1 fogy le csak úgy, 999 cukorbeteg túlsúlyos felnőtt lesz!!! Kérdező sürgősen kezdj el egészségesen táplálkozni! Hogy ez mit jelent, annak pedig nézz utána, mert leírni nagyon sok lenne. A mozgást se hanyagold el, de jelen esetben a táplálkozás sokkal fontosabb! Van rajtad kb. 30 kiló túlsúly, ennyivel max sétálni szabad, de azt csináld is! Napi egy órát legalább.
2011. febr. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen, van rajtad felesleg, nem is kicsi.


Először is az érkezésedet kell átalakítanod. Az egyik hozzászóló nagyon szépen leírta, hogy miként. Nem hizlaló kajákat kell enned, és a folyadékot cukormentes teával vagy vízzel vidd be a szervezetedbe. A bőséges folyadékfogyasztás nagyon fontos.


A séta sokat fog használni. Egyre többet és többet, addig, amíg te magad nem kezded el igényelni. Akkor jó vagy, amikor már nem tudsz meglenni séta nélkül, és már azt nézed mit tudnál még mozogni. ;) Én is így fogytam. :P


Mindenféle tápanyagot egyél, ne csinálj egyoldalú vagy drasztikus diétát. Szép lassan kell fogyni és akkor nem jön vissza. Reggel egyél bőségesen, ebben legyen szénhidrát pl. müzli, vagy teljes kiőrlésű zsemle.

Ha valami hizlalóbbat kívánsz meg, azt is csak reggelenként egyed.

Tízóraira megeszel egy joghurtot vagy gyümölcsöt. Ebédre sovány hús vagy hal zöldséggel, valami könnyű leves is belefér. Uzsonnára megint valami nagyon könnyűt, majd a vacsi már csak annyi legyen, hogy éppen csak ne kelljen üres gyomorral lefeküdnöd, de akkor már ne egyél sokat. És nagyon korán vacsorázz.


Nekem nagyon sokat segített, hogy a délelőtt folyamán laktam jól és este már szinte nem is ettem, és hogy buszozás helyett gyalog jártam.


Sportolni meg akkor kezdj el, amikor már elindultál a fogyás útján, a sok sétától és az egészséges ételektől javult az erőnléted és úgy érzed a szervezeted is igényli a mozgást.


Sok sikert!

2011. febr. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A hormonjaiddal, menstruációval minden rendben vagy? Nem szőrösödsz nagyon?
2011. júl. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem nem
2011. júl. 28. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!