Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Jó lennék modellnek? Többi lent

Jó lennék modellnek? Többi lent

Figyelt kérdés
14 éves vagyok 171 cm-rel, 57 kilóval. A csípőm nem széles, mellméretem kicsit nagy, derekam pont megfelelő az alkatomhoz, és roppant hosszú lábaim vannak. Jó lennék modellnek?

2015. ápr. 3. 12:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jónak tűnik , képet teszel fel magadról ?
2015. ápr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Képet, képet, képet! Kép nélkül hogyan döntsük el? Elméletileg jó lennél, de fénykép nélkül nem tudjuk eldönteni.
2015. ápr. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy kell képet. (nem nagyon értek a számítógépekhez :D )

Csípő: 90 cm

Derék: 68 cm

2015. ápr. 3. 13:33
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem lennel jo! Sajnalom
2015. ápr. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A derekad max 60-62 cm lehet ha modell akarsz lenni. Meg karakteres arc is kell, meg pénz, mert nem fizetnek helyetted mindent. Kozmetika, utazgatás, szállás, konditerem, edző, mindet fizetni kell.
2015. ápr. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
171 cm-hez elvárják a 87-es csípőt és 60-as vagy az alatti derekat. Ezenkívül kell még érdekes, feltűnő, karakteres arc, jó személyiség, feszes bőr, lapos has stb. De azért szerencsét próbálhatsz és jelentkezhetsz egy ügynökséghez, ha tetzsik nekik az arcod, a csípődből meg a derekadból úgyis le tudsz faragni pár centit.
2015. ápr. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A magasság és súly oké, de a 90-es csípő ehhez igenis széles... A derékbőség is jó, ha 60 centi körül mozog. De azért ezek csak számok, kép alapján lehetne megmondani, hogy jó lennél-e modellnek. Iszonyatosan sokat számítanak azért az olyan apróságok is, mint a haj állapota, bőr feszessége, arc karaktere, satöbbi... Pár adat és méret alapján egyáltalán nem lehet megmondani, hogy lehetnél-e modell.
2015. ápr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nem. Egy modellnek extra vékonynak kell lenni. Magas és vékony. A tipikus gazella alkat.
2015. ápr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék csontváz lenni... Olvastam azt is, hogy a nagyon sovány modellek "munkásságát" be akarják tiltani.. A csípőmből kellene lefaragni egy keveset, de szerintem az menni fog :) Köszönöm szépen az eddigi válaszokat.
2015. ápr. 7. 20:43
 10/11 anonim válasza:
Nem hinném hogy jó lennél, én is voltam model. Ha lene kép könnyebb lenne. :)
2015. ápr. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!