Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mellkasi szúró, szorító fájdalom?

Mellkasi szúró, szorító fájdalom?

Figyelt kérdés

Nyilván senki sem tudná így pontosan megmondani mi is lehet a bajom, orvoshoz leghamarabb szerdán tudok menni (vizsgáim lesznek amit nem hagyhatok ki), de hátha volt mással is hasonló.

Olvasgattam a neten, de nem sok sikerrel.


3 napja hirtelen szúrni kezdett a mellkasom azóta párszor elmúlt, majd újra előjött. Az utóbbi időben nem edzettem, kizárt, hogy meghúzódott volna valami izmom.

Azóta fájdalmas a levegő vétel, éjjel legalább 3-4x felkelek a fájdalom miatt, nem tudok rendesen aludni, felkelni és cipelni valamit pedig még annál is megerőltetőbb.

Nem ülök túl sokat, eleget mozgok és nem erőltetem meg magam.


Hallottam olyanról is, hogy a chlamydia és hasonló betegségek a tüdőre is hatással lehetnek. Októberben állapították meg nálam, de azóta negatívak lettek a tesztek. Lehetséges, hogy van bármi összefüggés?

Mit tudnék tenni, hogy kevésbé fájjon, amíg nem jutok el orvoshoz ?


17L


2016. ápr. 1. 22:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Beszorulhat a levego, ami fajdalmat okoz, de nem hiszem, hogy annyira amitol ejszaka felebredsz.

En eloszor a panikrohamra gondoltam. Az is mellkasi fajdalmat, szorito erzest okoz.

Kicsit relaxalj, valoszinu stresszesebb vagy a vizsgak miatt.

2016. ápr. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!