Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet velem mostanában? SOS!

Mi lehet velem mostanában? SOS!

Figyelt kérdés

Július óta járok pszichológushoz szorongás miatt.(piszkáltak suliba)De az nem nehezítette meg az életemet,annak ellenére boldog voltam,csak bizonyos helyzeteknél jött elő.De ami most van azt szavakba nem nagyon tudom önteni.Állandó szorongás: Mellkasi szorító érzés,gombócérzés a torokban,alvászavar,félelem attól hogy megbolondulok és bekerülök pszichiátriára(ha erre gondolok már rosszulleszek)félek hogy gyógyszereken fogok élni,ez miatt boldogtalan leszek.le leszek százalékolva,kevés pénzből fogok nyomorogni,De ami soha nem fordulna meg a fejemben az az öngyilkosság.van egy rokonom aki skizo,eddig azt próbáltam bemesélni magamnak hogy énis az vagyok,mostmár ott tartok hogy félek hogy az leszek valamikor.Folyamatosan agyalok,ezen szinte már nem nagyon tudok másra gondolni,az utóbbi pár napban kb vasárnaptól jól voltam rendesen aludtam,de tegnap/ma megin rosszul vagyok,nemtudom lehet a suli váltja ki.

Köszönöm a segítséget,nagyon el vagyok keseredve,nem értem miért gondolok ilyen hülyeségre.



#alvás #fájdalom #pszichológus #pszichiáter #félelem #szorongás #skizofrén #gombócérzés a torokban #mellkasi szorító érzés
2015. ápr. 9. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Na ott cseszted el,hogy pszichológushoz mentél. Eü-s vagyok és mondhatom,hogy igen-igen ritka,mikor egy pszichológus valóban rátermett és nemcsak a hülyeséget próbája belédbeszélni. Utána meg jön a pszichiáter és a gyógyszer,amitől garantáltan idegrncs leszel. Mári elindultál ezen az úton,térj észhez! Sok mindenkinek szar a sulis időszak,de hidd el nagyobb bajok is vannak az életben,minthogy pár agyament abban leli örömét,hogy téged szekál. Válts iskolát. Szüleiddel nem lehet erről beszélni?Nem érdekli őket?Vagy el sem mondod? Átalában egy "laikus" de normális ember okosabbakat tud mondani,mint egy "szalember".
2015. ápr. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Bocs az elgépelésért,de süt a Nap a monitorra és alig látom:D
2015. ápr. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem is az a baj hogy szekálnak már,hanem a hülye gondolatok,a gombóc,a szorongás,a baj januártól van, gyomoridegességel kezdődött,volt hogy éjjel úgy keltem hogy remegtem vagy teljesen le voltam izzadva.
2015. ápr. 9. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!