Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 1 hónapja tompa fejfájással...

1 hónapja tompa fejfájással szenvedek. Hozzá értő esetleg?

Figyelt kérdés

Valójában nem is fáj, inkább mintha egy gumi lenne rajta. Nyomó egybe szoríró érzés. Ez egy hónapja indult két napos erős fejfájással. Orvosnál voltam. Elküldött vérvételre és minden normális.

Észrevettem, hogy a forró fürdő segít, vagy ha úszok. Egy hete feltűnt, hogy a nyakam is nagyon fáj. A fejem előre hajtásával érzem, hogy húzódik és fáj. A másik észrevételem, hogy a nyakamtól egészen a halántékomig fáj a fejbőröm alatt a "fej izom" ha van ilyen. Azt olvastam van. Lapocka magasságba gerincferdülésem van. Néha a szemem is fáj a szemüref fele. Más tünetem nincsen. Nem hat ki semmilyen végtagomra. Nem vagyok rosszul.. Az átlagnál talán sportosabb vagyok, szoktam edzeni. Tegnap is voltam gond nélkül ment. Szóval ilyen panaszom nincs. Vérnyomásom 137 szokott lenni átlagosan. Lehetséges, hogy a nyakam fájdalma okozhatja ezt? Már nagyon elegem van belőle és a végére szerenték járni..

Olyan hozzászólását várom aki valóban segíteni szeretne és ért hozzá. Nagyon hálás lennék!

21/F



2015. aug. 28. 13:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem vissza kellene menned az orvoshoz és megbeszélni vele, hogy utaljon be kivizsgálásra neurológushoz illetve reumatológushoz. Szerintem okozhatja a tüneteidet valamilyen nyaki gerinc probléma. Fejfájást a magas vérnyomás is okozhat önmagában, de az a nyaki panaszokat nem magyarázná meg.
2015. aug. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!