Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet hogy csak bebeszélem...

Lehet hogy csak bebeszélem magamnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az utóbbi 1 hónapban nagyon stresszelek egy dolgon, mégpedig a testszagon. Minden nap fürdök, valamikor kétszer is egy nap, de néha mégis érzek valami furcsa testszagot, mintha nagyonnagyon enyhe "bélgáz" szag lenne. De ez nagyon nagyon gyenge szagú. Lehetséges az, hogy egy kissé büdös szájszag miatt a orrba jusson ez a "szag"?. Mármint közvetlen a szájból a orrba, úgy, hogy nem nyitom ki a szám. Mostanában már rengeteget is izzadok, eddig pedig SOHA sem izzadtam. Sem izzadásgátlót, sem dezodort nem használtam, mert nem volt rá szükségem. Viszont mostanában már azokat is beképzelem magamnak hogy rólam suttognak az osztálytársak, meg bárki is a folyosón beszélget, akkor azt gondolom hogy biztos rólam beszélnek.
2016. ápr. 11. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Moss fogat is
2016. ápr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Napi 5x mosok fogat (reggel,amiután hazaértem suliból,ebéd után, délután, és este). Ha nem vagy képes értelmes hozzászólást írni, csak kötekedni vagy képes, akkor kérlek szépen, ne írj a kérdésemhez.



Még annyit hozzátennék a problémámhoz, hogy mostanában a vizeletem is nagyon bűzlik.

2016. ápr. 11. 18:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem menj orvoshoz, lehet hogy valami fertőzés bujkál benned. Egyébként mennyi idős vagy? Mert tinédzserek szokták egymást csúfolni, de ha már idősebb vagy lehet hogy csak úgy érzed hogy rólad beszélnek :)
2016. ápr. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!