Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Elestem. Ugy ereztem, hogy a...

Elestem. Ugy ereztem, hogy a bordam bele allt valamelyik belso szervembe. Lehet belso verzesem? Nem faj, szedulok. Csak bebeszelem magamnak?

Figyelt kérdés
Hypohonder vagyok egy kicsit, ezt beismerem de most komolyan aggodom.

2015. aug. 18. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az egyáltalán nem mindegy, hogyan estél el... ha nem estél bele bordával valami karóba, nem hiszem, hogy komoly bajod van. Ha belső vérzésed lenne, már marhára fájna, kiegyenesedni/mozogni alig, vagy nem is bírnál.
2015. aug. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Faj, de ugy, hogy remegek. Marmint ugy kezd el fajni, hogy kozben remeg az a resz. Nagyon vekony vagyok, a bordam random be szokott csipodni. A konyokom bele allt szerintem..
2015. aug. 18. 20:08
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha még élsz, akkor ne aggódj. :) Ha a bordád beléd állt volna, már régen habos vért köhögnél.
2015. aug. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!:)
2015. aug. 18. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!