Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Benőtt a lábujjamon a köröm...

Benőtt a lábujjamon a köröm mit tegyek hogy ne kelljen sebészetre mennem mert már kezd begyulladni?

Figyelt kérdés
2008. szept. 23. 08:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is be szokott ,én ki szokat vágni ollóval.olyan hofgy benő a körmöd a bőr alá? nekem alatta van sárga gennyi si és azt szoktam kinyomni,vagy kilyukasztani és kifolyik.nekem a szoros cipőtől szokott előjönni, általában csak télen.
2008. szept. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

tegyél alá befőttes gumit..ugy h először egy nagyobb darabot, aztán meg szépen levágod a szélét miután aláment. Én is így szoktam csinálni..nem kellemes, de jobb mintha kivágnák.

Sok szerencsét.

2008. szept. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Lézerrel is ki tudják már vágni és nem fájdalmas!

Barátnőmnek rendszeresen begyulladt és otthon magának vágta is, és fájt is de megszokta.

2008. szept. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kamillateás borogatás éjszakára. Ha meggyógyult, ne vágd le, hanem növeszd meg akkorára, hogy kilátsszon a sarka (vágd egyenesre a tetejét) és akkor soha többet nem fog begyulladni. Nekem bejött.
2008. szept. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Menjél pedikűröshöz, az is rendbe tudja hozni.
2008. szept. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is be szokott néha nőni/gyulladni, de én eléggé középkori módszert alkalmazok: körömvgáskor nem vágom le a széléig, hanem hagyok egy részt, azt megfogom és (már lassan) szakavatott mozdulattal kitépem. Utána kis szesz rá (közben sziszegés részemről), de másnapra már semmi baja.
2008. szept. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!