Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Megéri megváltozni a világ miatt?

Megéri megváltozni a világ miatt?

Figyelt kérdés
Fültágítós,fekete-fehér ruhákban járó srác vagyok. Pár lány mostanában mondta hogy helyes lennék, ha nem lenne fültágítóm(24mm). Sokat gondolok rajta,hogy csak azért hogy a lányoknak jobban tetszek, és legyen barátnőm,meg éri-e feladnom önmagam. Boldog vagyok úgy ahogy kinézek, és nem akarok megváltozni,de egy barátnő még boldogabbá tudna tenni. Szívem szerint csak ezért nem változnék meg,de sajnos a társadalomnak van egy normálja,amit ha valaki túllép,akkor ő már különc/más. Nem tudom mit tegyek.

2016. ápr. 19. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Ne változz meg! Ha nekik így nem jó, akkor keressenek mást. Különben is, ha nekem tetszik egy fiú, akkor nem a fültágítója fogja eldönteni, hogy lennék a barátnője vagy sem. Csináld úgy, ahogy te jól érzed magad. Ha nem tetszik a lányoknak, akkor keressenek mást, mert te ilyen vagy!:)
2016. ápr. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ne változz meg! Ha te így vagy önmagad, így érzed jól magad akkor ne foglalkozz a külvilággál. Nem kell senkinek megfelelned! A másság jó dolog, nem kell neked is ugyanúgy kinézned mint mindenki másnak.(akkor meg se jegyeznek a lányok xD) A neked való lány meg úgyis elfog fogadni úgy ahogy vagy, különben meg nem is neked való. Csak úgy mellékesen ismerek egy fiút akinek szintén van fültágítója és egy csomó lány oda van érte.
2016. ápr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
Ha a fultagito kivetele azt jelenti neked hogy feladod onmagad a vilag kedveert akkor pszichologusnal a helyed.
2016. ápr. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Én már kaptam olyat lánytól ,hogy tetszenék neki ,csak túl magas vagyok (194cm)! Akkor most én mit csináljak? Fűrészeljek a lábamból?
2016. ápr. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ülj le.
2016. ápr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed hogy te egy fültágítótól leszel az aki, akkor ne vedd ki! :DDD
2016. ápr. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!