Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 15/F vagyok alacsony a pulzuso...

15/F vagyok alacsony a pulzusom, termeszetes? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
15/F vagyok regebb eleg stresszes voltam mindig szivbetegsegekre gondoltam voltam ketszer ekgt csinaltatni de simat az rendbe volt vernyomasom mindig rendbe csinaltak verkepet az is rendbe volt,eddig 70-80 kozott volt a szivveresem de volt amikor felment mert stresszeltem es azt mondta a doktor ha tovabb stresszelek akkor baj lesz,most nyugodtam egy kicsit amugy sportolok focizok regebb jartam edzesre is de most a suli miatt az kimarad de egy heten egyszer vagy tobbszor mindig focizok es aztan kezdem az edzeseket ujra,most pedig aza panaszom,hogy 54-60 kozott ingadozik a pulzusom van egy kicsi legszomjam es mintha fajna a mellkasom de csak akkor amikor nagyon ra figyelek,most nem tudom szerintetek baj van? nem akarok szolni a haziorvosnak mert mar eleget beszelgettem vele es mondta nincs semmi bajom es ha megint ra kerdezek akkor meg mondja menjek el egy sziologushoz,kicsit be vagyok panikolva szerintetek ez termeszetes ?

2016. ápr. 28. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Kardiológiára kérj beutalót!
2016. ápr. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miert?
2016. ápr. 28. 21:33
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt mondtak a doktorok semmi bajom
2016. ápr. 28. 21:35
 4/9 A kérdező kommentje:
Amugy csak akkor ilyen a pulzusom amikor nyugodt vagyok pihenek vagy ilyesmi
2016. ápr. 28. 21:43
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez azert van,mert nyugodt vagyok szerintem
2016. ápr. 29. 12:05
 6/9 anonim ***** válasza:
54-60 az miért lenne rossz? Nekem is ennyi, de amikor még volt időm rendesen pihenni és sokat sportolni, akkor 40 körül volt, az szuper volt.
2016. ápr. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszi szepen megnyugodtam
2016. ápr. 30. 00:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Biztos magas vagy.
2016. máj. 4. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vagy magabiztos.
2016. máj. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!