Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi okozhatja ezeket a kérdések...

Mi okozhatja ezeket a kérdéseket? Háziorvosnak adhatok tippeket?

Figyelt kérdés

Évek óta tartó hőemelkedésem van (37-37,5) férfi létem ellenére is (nőknél megszokottabb ez a testhő), ami reggel és este csak 36,3. Mikor felszökik a felső értékre, gyengébbnek érzem magam, vagy vacogok, ez szinte mindennapos. Emellett van pár csomó a nyakamon, az egyik 14 éve, akkor nem tulajdonítottak neki jelentőséget, de engem zavar. Picik, nem fájnak, kemények, egy időben arra is gondoltam, hogy mivel vékony vagyok, nekem jobban érződik mind. Egyéb tünetem az időnkénti viszketésen (bárhol, rövid ideig tartó) nincs.


Voltam vérvételen, minden tökéletes. Mellkasröntgenen szintén. Fül-orr-gégészhez van időpontom. De valamiért jó ideje limfómára gyanakszom. Ha azt látná a háziorvos, küldene azt kiszűrő vizsgálatokra? Mutattam a csomót, meg sem nyomkodta. Esetleg elmondhatom neki az ezirányú félelmem, vagy totál hülyének nézne miatt?



2016. máj. 1. 23:23
 1/5 A kérdező kommentje:

*tüneteket

Bocs az elgépelésért a címben.

2016. máj. 1. 23:24
 2/5 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem a legfontosabbat: mostanában állandóan feszítő fejfájás gyötör, ami nyakból indul és a legutóbbi nyirokcsomó megnagyobbodása, majd visszahúzódása óta van jelen. Vérnyomásom rendben, nem vagyok migrénes és előtte sosem volt jelen hasonló tünet.
2016. máj. 1. 23:29
 3/5 szamo77db ***** válasza:
Szerintem mondd el a félelmeidet, ezek miatt nem szabad, hogy hülyének nézzen. Lehet, hogy pont ezek alapján ugrik be neki valamilyen újabb vizsgálat, esetleg egy diagnózis. Minden esetre ártani nem ártasz magadnak, ha elmondod neki, hogy milyen betegségektől félsz.
2016. máj. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem limfómám van, vérvétel nekem sem mutatta ki,nyaki ultrahangon nézték meg,akkor vizsgáljak tovább hha 1 cmnél nagyobbak. Kérj a háziorvostól ultrahangra beutalót.

Ha esetleg vmi valóban van ott kiderül,akkor küldenek tovább.

2016. máj. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez lemaradt nekem is..:-D

A fejfájással kapcsolatosan,nyomhat egy ideget a nyirokcsomó.

Nekem is nyomta sajnos a fogamba fülembe és a fejembe sugárzott éktelen fájdalom.

Összefoglalva,nem azt mondom,h ,neked is az van, de jobb ha megnézeted!Remélem semmi komoly!

Ha bámi kérdésed van írj.

2016. máj. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!