Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan javítsak a közérzetemen?

Hogyan javítsak a közérzetemen?

Figyelt kérdés

Leírom a jelenlegi életvitelem:


Folyamatos 3 műszakban dolgozok egy gyárban. Egy átlagos napom abból áll, hogy felkelek, reggelizek, bevágódok kicsit a gép elé, TV majd megyek dolgozni. Céges busz visz, napi 3 órát utazok. Állómunkát végzek, 8 óra letelik megint fel a buszra és haza aztán vacsora és alvás. Lemerülök nap végére és hét végére is, semmi más fizikai munkához nincs kedvem, még sokszor itthon sincs dolgozni. Van kis visszerem a bal lábamon és ez még inkább azzal jár, hogy fáradtnak érzem magam. Kevés az energiám és nem tudom mit kéne tennem, hogy jobban pörögjek.


Mozgásszegény életmód mellé napi 3 csésze kávét megiszok. Mindig is sovány ember voltam, de mióta így telnek a napjaim azt vettem észre, hogy jönnek fel rám a kilók. Magas vagyok így ahová felszedem a zsírt az a fenekem, a hasam és a mellkasom, kezd kialakulni egy kisebb úszógumi is. Leginkább péksüteményeket vagyok kénytelen enni, meleg kaját csak hétvégén fogyasztok.


Tanácsokat szeretnék kérni hogyan változtassak ezen? Szeretnék leadni pár kilót és felszedni pár kiló izmot, bár már azzal is megelégednék, ha fogyni tudnék.


28/F


2016. máj. 2. 09:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!