Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pánikrohamot hogy lehet...

Pánikrohamot hogy lehet megszüntetni? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 évvel ezelőtt pánikbeteg voltam amire gyógyszert is szedtem 1 évig. Azt hittem akkor hogy itt a vég a gyógyszer nagyon sokat segített rajtam. Sokkal jobb lett a közérzetem is és meghíztam 55 kg ra. De azt hozzáteszem hogy a szervezetem nagyon sokára szokta meg a gyógyszert. Fél évig szenvedtem amire jobban lettem. Borzalmas volt a poklot éltem át. Szerencsére letudtam tenni a gyógyszert és sokáig jól éreztem magam. De mostanában megint jönnek vissza a tünetek. Légzési nehézségek jönnek rám és beszorul a levegő a hasamba. Utána meg kapkodom a levegöt és egy idő után gyorsan ver a szívem. Borzalmas érzés ez nem kivánom senkinek. És minden nap ezektől a rohamoktól félek mert akkor is előjön ha nem akarom. Főleg a buszon amikor utazok. Automatiktusan elkezdem kapkodni a levegöt és nem tudok mélyeket lélegezni a hasam is megfájdul közbe meg a szivem is gyorsan ver. Pár percig tart ez a rosszullét de utána jobb lesz. Hogy lehetne ezeket a rohamokat visszaszorítani? Nem akarok újra gyógyszert szedni. Adjon valaki tanácsot.
2016. máj. 13. 21:40
1 2
 11/11 gaudinikolett válasza:
Minden fejbe dől el.Remèlem azota jobban vagy😊
2019. ápr. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!