Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Serdulokori fejlodes okozhat...

Serdulokori fejlodes okozhat ilyen tuneteket? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Van ugy hogy focizok es ott is erzem es van amikor nyugalomba is hogy lelegzek es ha melyebb levegot veszek akkor ki hagy 1-2 masodpercre a szivem es amikor kifujom akkor lassabban dobog,van amikor ezt hirtelen meg is erzem es megijedek de van amikor nem ijedek meg,mostanaba gyorsabban szuszogok sport kozbe mint regebb,voltam orvosnal fel tettem ezeket a kerdeseket es azt mondta ezek serdulokorba elofordulnak ne nezegessem annyit magam es ne figyeljem ennyire a betegsegeket igaz olyan vagyok hogy ha erzek valamit akkor hamar megijedek es lepek fel netre ea ra keresek es akkor azon torom az agyam,voltam ket sima ekgn is az is rendbe volt voltam verkepet csinaltatni az is rendbe volt es a vernyomasom is rendbe mindig,(amugy nem vagyok tulsulyos)ezek tenyleg a serdulo korba elofordulnak es majd megszunnek ahogy a doktor mondta ?

2016. máj. 15. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Kamaszkorban gyakori a szívritmuszavar, de azért érdemes lenne kardiológián kivizsgáltatni, hogy szervi elváltozás is társul -e hozzá. Panangint addig is próbálj szedni, recept nélkül kapható ásványi anyag kombó szívproblémák megelőzésére.
2016. máj. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az orvos azt mondta semmi bajom sincs 2 ekgt csinaltak
2016. máj. 15. 22:24
 3/5 A kérdező kommentje:
2 ekg kimutatta volna ha szervi bajom lenne de nem a haziorvosom csinalta az ekgt hanem egy szakorvos es ott ram tette a ragacsokat vagy mit es pittyegett ahogy dobogott a szivem
2016. máj. 15. 22:25
 4/5 A kérdező kommentje:
En nem hiszem lenne szivproblemam,ha a doktorok azt mondtak nincs akkor biztos nincs
2016. máj. 15. 22:26
 5/5 A kérdező kommentje:
A doktor valami vegetativ idegrendszerrol beszelt nekem amugy
2016. máj. 17. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!