Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan tudnék a negatív...

Hogyan tudnék a negatív gondolataimon változtatni?

Figyelt kérdés
Pár éve tart nálam ez az állapot, hogy negatívan gondolkozok, mindennap szürkén, borúsan látom a világot, és akárhogyan is szeretném meglátni a "szivárványt" nem megy, hogyan lehet ezen segíteni? Visszahúzódó vagyok és a négy fal között élek, és nincsenek barátaim se... Nincsen életem :(
2016. júl. 30. 23:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak ki kell lépni az ajtón. Beszélgetni valakivel, keress barátokat. Mert ha bent ülsz a házban, ők nem fognak megkeresni.
2016. júl. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mintha anyumat hallanám :) Amúgy igazad van csak lusta vagyok :D
2016. júl. 30. 23:30
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Na az nem jó! Válassz valami sportot magadnak, kocogás, bringázás vagy csak szimplán kutya sétáltatás. Majd jönnek a bártok is.
2016. júl. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kondizok már pár éve, de ott is különc személyiség vagyok
2016. júl. 30. 23:34
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj keresni olyan észosztókat, "gurukat", life coachokat, stb. akik olyan gondolatokat közvetítenek, amelyek számodra, pozitívak, lelkesítőek, lenyűgöznek, stb. És ne csak hallgasd/olvasd őket, hanem gondold tovább a gondolataikat. Daubner Béla, Szepes Mária, Pressing Lajos, Pál Feri atya, Géczy Gábor, Laár András, Villás Béla, Paksi Zoltán, stb. - aki téged meg tud szólítani.
2016. júl. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem keresd meg az okát.Nekem is ez volt és kiderült hogy az iskolám okozta.Én bebeszélem magamnak hogy jó lesz meg minden és így már pozitívan állok a dolgokhoz.De most iskolát váltok.
2016. júl. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Végezz el egy Agykontroll tanfolyamot! Sokat segít!!! Saját tapasztalat!

Vagy ajánlom figyelmedbe Balogh Béla -A tudatalatti tízparancsolata című meditációját! Fenn van a neten, semmi meditációs ismeret nem szükséges hozzá, csak hallgasd sokat!!!

2016. júl. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!