Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem tudom mit tegyek, ti a...

Nem tudom mit tegyek, ti a helyemben mit tennétek? Negatív kommentelőkre nincs szükségem

Figyelt kérdés
18 vagyok,2 napja alig aludtam,mert kirándultunk,és mióta hazajöttem és próbalom magam kipihenni,elkezdtem újra szopni az ujjam akaratlanul,anyum szólt rám hogy már nem kéne..és már észre sem veszem,mit csináljak ebben az esetben? legutóbb 2 éve szoktam le róla,most meg nem szeretném ha újra előjönne...sok a gond stb de ez nem vezethető az ujjszopásra ugye?
2016. jún. 16. 06:25
 1/6 A kérdező kommentje:
elfelejtettem odaírni,h álmomban szopom az ujjam,és del se tűnik éjjel
2016. jún. 16. 06:27
 2/6 anonim válasza:
Az ujjszopást helyettesíthetnéd például egy kislabdával. Kezdj el egy labdát forgatni a kezedben , így lefoglalod a kezed, ergo nem szopod az ujjad
2016. jún. 16. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Ja, hogy álmodban, akkor szívás.

Bár, ha nappal rógzülne egy más mozdulat, akkor talán álmodban sem vennéd a szádba a kezed.

Az ok felkutatása is segíthet.

2016. jún. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az ujjszopástól még senki nem esett teherbe. Szerintem anyukádat kéne kezeltetni!
2016. jún. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hogy jön ide anyám?😂a többi választ köszönöm
2016. jún. 16. 17:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy hogy a te problémád az agyi eredetű, a neveltetésedből ered. Talán ha anyukád nem lett volna túlzottam szigorú, és,vagy naiv, akkor neked se lenne most problémád. És ha Ő nem tud aludni, állandóan azt lesi, hogy szopod e az ujjadat, az már valamilyen betegség előjele, amit nála kell kezelni!
2016. jún. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!