Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A leírtak alapján mi lehet a...

A leírtak alapján mi lehet a betegségem neve? Létezik olyan hogy "kanicilin-vírus"? XD

Figyelt kérdés

Tegnap akármit ettem kihánytam.. anyám már csinált nekem fehér tört krumplit de az is kijött.. utána próbáltam inni meleg teát.. de ezt is kihánytam. meg belső lázam is volt.

Rokonom azt mondta hogy "kanicilin-vírus" de a google szerint ilyen nincs, vagy csak rosszúl írtam le.. nemtudom.. de elvileg ez a "kanicilin-vírus" hasmenéssel kezdődik(rokonom mondta), de nekem olyan nincs.. tegnap délután fele már csak a kaját hánytam ki, az innivalót (tea,ásványvíz) nem..xD

Köszi előre is a válaszokat..:)

13/L


2010. ápr. 18. 06:53
 1/4 A kérdező kommentje:

Bocsi, meglehet hogy rossz témához írtam.:( de nemtudom hogy ezt hova kellene.x(

előre is köszi a válaszokat!

2010. ápr. 18. 06:54
 2/4 anonim ***** válasza:
Amit a rokonod mondott az Calici vírus:) Nem tudom olyanod van-e de ez a neve:)
2010. ápr. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tényleg az.. google találatot talált.xDxDxD

köszi.:D

2010. ápr. 18. 07:46
 4/4 anonim ***** válasza:

CAlici vírus - hányás, hasmenés folyamatosan. Sajnos én is elkaptam, nálam egy délelőtt alatt lement, viszont addig a wc-n ültem lavórral a kezembe, mert alul felül jött folyamatosan :(


Diéta, nekem a hányingeren a Daedalon kúp segített, (azért kúp, mert a tablettát egybők kihánytam)


Utána még 2 napot diétáztam.


Ha tényleg ez a bajod, akármilyen nehéz, de igyál folyamatosan, mert ki lehet tőle száradni nagyon hamar. Az orvosom mondta, hgoy egy 16 éves lány annyira kiszáradt fél óra alatt, hogy a elájult és kórházba kellett vinni.


Most Calici járvány volt (nem tudom tart-e még), szóval elkézpelhetó, hgoy ez a bajod.


Vizsont ez a betegség a tünetek jelentkezése után még 2-3 napig cseppfertőzéssel fertőz, erre vigyázz!

2010. ápr. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!