Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egy éve lakunk uj, jó házunkba...

Egy éve lakunk uj, jó házunkban. Most került elő a mérleg, kiderült hiztam 10 kg-ot. Ugy érzem itt a világ vége. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2016. aug. 4. 09:10
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
4. és 8. válaszoló vagyok. Gyere hoxa.hu oldalra, ott több segítséget kapsz majd, mint itt.
2016. aug. 5. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Már regisztráltam valmikor, de eszembe sem jutott.
2016. aug. 5. 06:56
 13/27 A kérdező kommentje:
Hoxán mit keressek?
2016. aug. 5. 08:13
 14/27 anonim ***** válasza:
Tedd fel ugyanezt a kérdést, szerintem. Vannak klubok is, ahova csatlakozni lehet. De egyelőre tedd fel ezt a kérdést ott is.
2016. aug. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Hát nem tudok feltenni kérdést a Hoxán. Egyszerüen nem találom az uj kérdés- feltétele feliratot
2016. aug. 5. 08:57
 16/27 anonim ***** válasza:
Bejelentkezel. Rámész felül arra, hogy fórumok, ott kiad öt fület és a legutolsóra kattintasz, hogy új téma.
2016. aug. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem a jelszavamat, várom, hogy megküldjék.
2016. aug. 5. 12:09
 18/27 A kérdező kommentje:
Igazából fogyási tanácsokat szeretnék...
2016. aug. 15. 09:10
 19/27 anonim ***** válasza:

Fogyási tanácsokat? Annak, aki szerint a 115 kiló az már rendben van?

Én már azt sem értem, hogy lehet ezt megtartani. Ez olyan szintű gyors körforgását igényli az eszek, elrakodok-mosogatok, vásárolni kell, meg kell csinálni/főzni/sütni, megint enni kell, megint minden koszos tevékenységeknek, hogy már egy folyamatos egybefolyó elfoglaltság egész nap. Én ehhez lusta volnék...

2016. aug. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Hány éves vagy Drága? Valószinü, hogy ezeket a tevékenységeket- amiket ilyen szofisztikusan le tudtál irni - Édesanyád végzi. Neked nincs más dolgod, mint a testedre figyelni. Szálkásitani, kalóriát,fehérjét,ch-t számolni. Ha hiszed, ha nem, eljön az a kor /ha szerencséd van /, mikor ezek a dolgok háttérbe szorulnak, és tényleg a háztartás, család körül forog az élet. Elszaladtak a kilók, ez igaz. De nem tragédia. Neked biztos az lenne, mint ahogy az is, ha le nő a hajad, vagy a mükörmöd letörik. Esetleg, ha a fiud / ha van ezzel a modorral / nem telcsizik. Örülj, hogy a Te életed ilyen tökéletes....
2016. szept. 1. 07:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!