Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Jelenleg több, mint egy hete tart, de már régebben is voltak hasonló tüneteim. Eléggé fáradt vagyok, gyenge, sokszor szédülök, nehezen veszem a levegőt, étvágytalan vagyok. Nem vagyok depressziós, nagyobb stressz sincs most rajtam, lévén nyári szünet van. Terhes biztos nem vagyok, fizikai fájdalmat nem érzek, lázam sincsen. Természetesen el fogok menni a háziorvosomhoz, de azzal várnom kell jövőhét szerdáig, akkor tud csak az élettársam elkísérni ( a szédülésem sokszor annyira megijeszt, félek, hogy esetleg elájulok az utcán, ezért nem megyek egyedül ). Addig tudnátok esetleg ötleteket adni, hogy mi lehet a gond? Nagyon aggódom.


20/L



2016. aug. 4. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Tisztelt Kérdező!

A reflux betegség is okozhat szédülést, illetve ehhez hasonló panaszokat. Azonban lehet egy vírusfertőzése is, ami nem csak a gyomor-bélrendszert, hanem a belső fülben lévő egyensúlyért felelős központokat is érintheti. Javaslom, hogy fül-orr-gégészeten és ideggyógyászaton is vizsgáltassa meg magát.

2016. aug. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Eddig a vashiány a legfőbb gyanúm, most szedek étrend-kiegészítőt, aztán szerdán doki.
2016. aug. 5. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!