Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Életmódváltás! Hogyan?

Életmódváltás! Hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves vagyok, lány. Egészségügyi gondok miatt (főleg gyomorégés) szeretnék változtatni az egész életmódomon. Na meg, nem csak emiatt, hanem mert régebben eldöntöttem, hogy én így fogok élni. Most augusztusban dolgozom 6-14 óráig (ülő munka sajnos), 4:15-kor kelek. Szeptembertől suli. Kérdés: Hogyan? Ti hogy fogtatok hozzá ehhez az egészhez? Mit egyek? Mit ne egyek? Esetleg valami reggeli indító gyakorlatok stb? Követtek edzéstervet? Stb,stb...Mindent tudni szeretnék ezzel kapcsolatban! Aki veszi a fáradtságot, hogy válaszoljon naggggyon köszönöm!

2016. aug. 4. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha ég a gyomrod, tartózkodj a káliumsótól és az étolajtól.

Hogy mit egyél? A TÁPLÁLÉK AZ CSAK IS SZERVES EREDETŰ ÉS AZ IS CSAK ALAPOSAN MEGRÁGVA EMÉSZTHETŐ!

2016. aug. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, en a tisztitokurat tudnam ajanlani, altalanossagban, illetve gyumolcskura, megfelelo gyogynovenykura, megfelelo testmozgas, amit szeretsz, teazas. Vannak teak amik elmulasztjak a gyomoregest egyebkent.
2016. aug. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem értem,mert azt írod "mert régebben eldöntöttem,hogy így fogok élni".Akkor már tudod, hogy hogyan fogsz élni, ha eldöntötted.A gyomorégésemet nekem a Salvus gyógyvíz megszüntette.
2016. aug. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!