Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pszichesen lehet erezni...

Pszichesen lehet erezni szivvel kapcsolatos tuneteket? Extrakat, extrasystolet stb?

Figyelt kérdés
Ekgk jok,verkepem jo,sztetoszkoppal is hallgattak meg ott is rendbe, pszichesen erezhetek extrakat?

2016. aug. 10. 12:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Pszichésen az ember szinte bármit érezhet, és ezt tapasztalatból mondom. Szóval igen.

Egyébként ha teljesen meg akarsz nyugodni, próbálj Halteres vizsgálathoz jutni (ez egy kis hordozható készülék, ami 24 órás EKG-t tud rögzíteni), azon kiderül, hogy vannak-e időnként tényleg extrák, de még ha vannak is, az sem jelent feltétlenül gondot, időnként az emberek legtöbbjénél előfordul (ezt szívdoki mondta nekem).

2016. aug. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok én 24 órást mert már volt egy csomó ekgm,de egy szívultrahangot még fogok majd csináltatni
2016. aug. 10. 13:10
 3/10 A kérdező kommentje:
Akar sport kozbe is lehet erezni psziches tuneteket? Mert en ott is erzek
2016. aug. 10. 13:12
 4/10 anonim válasza:
53%
Sokadik. Beteg vagy! De mashogy. Oszinten sajnallak h mentalisan ekkora baj van. Sztem annak okat keresd ha meg akarsz szabadulni ettol a gondolattol.
2016. aug. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nyugi nincs baj:))
2016. aug. 10. 13:28
 6/10 anonim ***** válasza:
90.
2016. aug. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A pánik szindróma jellegzetes tünete, ha a biológiai eredet kizárt.
2016. aug. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha azt mondták a doktorok nincs bajom akkor kizárt a biológiai eredet nem?
2016. aug. 12. 11:43
 9/10 freqvence válasza:
Szia! Nekem más tüneteim vannak már 2 hónapja,mindig változóak,én is sokszor szívproblémát képzelek el magamnak(mintha szúrna),már 3 hete szédülök,olykor légszomjam van,legyengülök.Én már túl vagyok sokkal több vizsgálaton(:EKG-24 órás is-,terheléses EKG,fül-orr-gégész,szemészet,teljes vérkép,neurológus,agy MRI,minden..és nem hiába az orvosok is mondták nekem,hogy pszichés eredetű,nem hittem nekik.Itthon ültem,féltem kimozdulni,egészen mostanáig.Próbálok több időt tölteni kint a barátokkal,kikapcsolódni,és észreveszem magamon,hogy amikor teljesen kizárom a fejemből ezeket a panaszokat akkor valóban nincsenek is.A gond az,hogy minél többet rágod magad rajta,valóban megjelennek,de pszichés eredetűek.Én elfogok menni pszichiáterhez,nem azért,hogy gyógyítson.Gyógyítani nem tud,te gyógyítod meg önmagad,viszont nagyon nagy segítséget tud nyújtani abban,hogy jó úton haladj és gyógyulj meg (mentálisan persze).Én is azt hittem,hogy nem pszichés,mivel a tünetek kezdetekor én is még rengeteget jártam ki,napi szinten,sportoltam de mégis éreztem őket.Zárd ki a fejedből a negatív gondolatokat,tudom nagyon nagyon nehéz,olykor lehetetlennek tűnik,de foglald el magad egész nap amikor csak tudod más valamivel,az segít abban,hogy ne gondolj ezekre a dolgokra és idővel meggyógyulsz.(Persze ettől függetlenűl jó az ha kivizsgáltatod magad teljesen,hogy valóban ne legyen szervi ok,de ha az orvosok is megmondták hogy nincs szervi elváltozás akkor az pszichés).Én nagyon sok erőt és kitartást kívánok neked!!
2016. aug. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom,hat en mar voltam 4ekgn is mas doktoroknal mas helyeken mas varosba,voltam verkepet csinaltatni,volt,hogy vizeletemet is megneztek,akkor meghallgattak tobbszor is a szivem guggolas utan stb,de semmitse talaltak,2 het mulva meg elmegyek szivultrahangra es ha az is jo lesz,remelem jo lesz ha ekgn nem talaltak semmit akkor remelem jo lesz,es ha azt mondjak nincs semmi baja a szivemnek akkor tobbet nem erdekel a betegseg es kizarom a gondolataimbol es ha erzem pszichesen fel ae veszem,amugy nekem is szokott neha szurni de azt valamiert fel se veszem, es en is vagyok ugy,hogy keszulok focizni de elore felek,hogy nehogy ossze essek es mivan ha erzem ismet stb es akkor felek es pont igy van amikor megyek el valahova akkor felek elore
2016. aug. 12. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!