Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok ilyen ingerlékeny...

Miért vagyok ilyen ingerlékeny mostanában?

Figyelt kérdés
Elég annyi például, hogy visszakerdeznek és mégegyszer el kell momdanom valamit,tök ideges leszek és úgy válaszolok,hogy fél perc múlva lelkiismeretfurdalásom van,ahogy beszéltem a másikkal. Néha megpróbálok elszámolni magamban és nyugodtnak lenni,ilyenkor általában úgy érzem,mintha ráültek volna a mellkasomra, és légszomjam van,amitől aztán még idegesebb leszek. Olyan apróságokon húzom föl magam,amin eddig soha,sőt eddig tök nyugodt voltam minden helyzetben, most meg ez van és utálom magam miatta. Elkezdtem futni, hogy levezessem a feszültséget,talán egy fokkal jobb,de ebben a pillanatban is rajtam van az ideg, az ujjaim végéig érzem,nagyon utálom. Mit csináljak?

2016. aug. 11. 09:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és 23 éves lány vagyok
2016. aug. 11. 09:59
 2/3 anonim ***** válasza:
Igyál magnosolv-ot. Bár nekem a magnézium hiány még durvább panaszokat okozott amiért nem gondoltam rá korábban már az ingerlékenység szintjén, azóta ha ingerlékeny vagyok nyúlok is egy tasakért és sosem fajul el a helyzet, nem kell újra szívritmuszavarral élnem.
2016. aug. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A szexuális életed rendben van? Az emberek szeretik elfelejteni, hogy az apénia létező jelenség.
2016. aug. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!