Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen gyógyszer vált be...

Milyen gyógyszer vált be fejfájásra? Ha van természetes gyógymódotok az is érdekel.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 20. 10:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
én ha fáj a fejem inkább lefekszek aludni, minthogy gyógyszert vegyek be. ha épp nem tudok lefeküdni, és nagyon fáj, akkor veszek be Algoflex Forte-t. ez direkt fejfájásra van, gyorsan hat.
2010. ápr. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

A fejfájás nagyon sokrétű dolog, kevés fájdalomnak lehet ilyen sokféle oka. Éppen ezért gyógyszerezni csak akkor érdemes, ha alkalmilag fordul elő, de ha rendszeres, akkor ki kell vizsgáltatni.


Én például tudok neked különböző fejfájás elleni gyógymasszázsokat csinálni, egyszerű masszázst, ami a nyak-vállövre és az arcra terjed ki, vagy szegmentmasszázst kúraszerűen, ami már komolyabb. Ennél természetesebb és vegyszermentesebb módszert el sem tudok képzelni. Ezek jók is lesznek, ha a fejfájásod izomeredetű. De ha például a szemed okozza a fejfájást, és szemorvoshoz kéne menned, akkor fölösleges masszírozni.


Gyógymasszőr

2010. ápr. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem csak a cataflam segít. Semmi más.Öröklött migrénes fejfájás.:-(((
2010. ápr. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Azt is tudni kéne, milyen jellegű a fejfájásod. Nekem migrénes szokott lenni, erre egész jól hat az ADVIL ultra forte, Algoflex 400 + sötét és csendes szobában fekvés. Néha a jeges borogatás is beválik csak az csavar benne, hogy máskor meg a meleg vizes fejmosás segít. A migrén ilyen alattomos és kiszámíthatatlan.. :(
2010. ápr. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Én is cataflamot szedek, eddig háromszor volt olyan fejfájásom, hogy csak a xilox vette ki. Nem tudom milyen eredetű a fejfájásom, de mivel már nagyon régóta van, gyakorlatilag mióta eszem tudom, gondolom nem komoly eredetű úgy értem nem agydaganat vagy ilyesmiből fakad. Nem vérnyomás, nem a szemem. És mivel millió egy oka lehet, szerintem soha az életbe ki nem derítik nekem , hogy mitől. Ha front jön akkor biztos, hogy napokig fáj.
2010. ápr. 20. 11:07
 6/18 anonim ***** válasza:
Front érzékeny vagy.
2010. ápr. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Akkor keressél egy fejfájásambulanciát. Vannak ilyen szakrendelések, ahol csak ezzel foglalkoznak, és ott ki tudják deríteni az okot.


Gyógymasszőr

2010. ápr. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Majdnem egy évig jártam fejfájáscentrumba...
2010. ápr. 20. 11:24
 9/18 anonim ***** válasza:
Értelek, hát akkor nem olyan jó a helyzet. Próbáld ki a masszázst, hátha javít, egy próbát talán megér. Ha feszültség, stressz van mögötte, akkor esélyes.
2010. ápr. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom, de gondolom, több alkalom kell hozzá ugye???
2010. ápr. 20. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!