Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen gyógyszer vált be...

Milyen gyógyszer vált be fejfájásra? Ha van természetes gyógymódotok az is érdekel.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 20. 10:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szinte biztosan. A szegmentmasszázs az kifejezetten kúraszerű. De az első alkalommal azért lehet látni, hogy van- egy átmeneti javulás, vagyis hogy érdemes-e folytatni. Tehát azt nem fogom mondani senkinek, hogy jöjjön el tízszer akkor is, ha nincs eredmény, mert hátha lesz. Nagyon sok embert masszíroztam már meg hevenyészve, utcán, munkahelyen ülve, ruhán át is úgy, hogy pár perc után már enyhült a fájdalmuk, tehát a részeredmény látszik.
2010. ápr. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Jajj de jó, hátha rajtam is fog :(:(
2010. ápr. 20. 12:46
 13/18 anonim ***** válasza:
van- --> van-e
2010. ápr. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Kaptál levelet.
2010. ápr. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Advil
2010. ápr. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Migrénes fejfájásom volt hosszú ideig. Csalántea kúrát kezdtem el, ami ugyan nem kellemes ízű, de nagyon hasznos vértisztító és méregtelenítő hatása van. Másfél hónapig minden nap ittam 0,5 liter csalánteát, így elmúlott a migrénem. Azóta is, immáron 7 éve. A hatására ugyan várni kell, de mégsem gyógyszerrel lett kikezelve.

Algoflex gyógyszer is jó. Miután beszedi az ember érdemes egy kicsit sötét szobában pihenni, aludni egy kicsit, persze ha van erre lehetőség.

2010. ápr. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
erős KV + súlyzózás
2010. máj. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha nekem fáj, forró teát iszok és elmúlik.
2011. jan. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!