Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan lehet az ERŐNLÉT-et...

Hogyan lehet az ERŐNLÉT-et fokozni? Fáradékony, kedvetlen vagyok, változtatni szeretnék ezen.

Figyelt kérdés

#motivációhiány #erőnlét-fokozás
2016. aug. 23. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Tornával, edzéssel.
2016. aug. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az igazi kérdés az, hogy miért vagy erőtlen? Sokat dolgozol, nem táplálkozol változatosan, nem vagy boldog, elégedetlen vagy a munkáddal, stb. ?
2016. aug. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jól mondja a második, nálam a stressz okozott ilyen tüneteket.
2016. aug. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem azt csinálom, amit szeretnék... ez lehet az oka.
2016. aug. 23. 18:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Én sem azt csinálom, amit szeretnék és ráadásul nem is bírja a (műtött) szívem a letrehozandó energiákat megmozgatni, de ettől önmagában nem vagyok fáradt. vannak nagyon jó napjaim akkor i, ha hajtás van és vannak rossz napjaim akkor is, ha (véletlenül egy hónapban egyszer) nincs annyira sok munka.


Próbálok összpontosítani a munkára, viccelődök a munkatársaimmal, pörgetem magam egész nap, hogy le ne álljak. Megnyugváshoz a kedvenc zenéimet hallgatom. ha végképp nem bírom, akkor lefekszek aludni korábban, vagy délután (amikor otthon vagyok) és alszom. Vagy csak lazítok és gondolkodom. Szövögetem a jövőbeni terveimet :)

2016. aug. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A torna tényleg segít, ezt tapasztalatból tudom. De:vannak napok, amikor nem tudom rávenni magam, olyan erőtlen vagyok.Ilyenkor hogyan, honnan merítsek akaraterőt?
2016. aug. 25. 08:35
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Tartsatok dög lustának, de én ha nagyon erőtlen vagyok, és nincs halaszthatatlan dolgom, akkor csak pihenek és olvasok valami pozitív tartalmú könyvet, bibliát vagy nézek valami jó / felemelő filmet és utána már sokkal jobba érzem magam.
2016. aug. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!