Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Teljesen reményletennek érzem...

Teljesen reményletennek érzem magam. Hogy tudnék teljesen változtatni?

Figyelt kérdés

Kb az elmúlt 1 év úgy volt ocsmány ahogy volt. Munkahelyen is elég rossz a helyzet. Szinte már ember számba se vesznek. Munkámat megcsinálom ami a dolgom. Többiek semmibe se vesznek. Most volt karácsonyi buli másokat mindjárt meghivtak. Én az utolsó elötti nap jutottam eszükbe,hogy vagyok én is. Azért nem szoltak mert azt hidték már az nap már szabadságon leszek és ezért. Nyáron is volt egy összejövetel oda sehogy se hivtak meg.

Mindig én szaladgálok boltba,ide oda.

Itthon is mindig megy a balhé.

Barátaim sincsenek. Voltak de már szinte nincs semmi


Enyire rossz ember lennék?


2015. dec. 20. 18:40
 1/6 anonim válasza:
Dehogy vagy rossz ember, hova gondolsz!? Senki nem rossz ember, mindenkiben ott van a jó, benned meg pláne, ahogy olvasom. Hány éves vagy? Ez fontos egy ilyen helyzetben.
2015. dec. 31. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszönöm

22 vagyok

2015. dec. 31. 10:53
 3/6 anonim válasza:
Előző vagyok. Gondolj arra hogy ez nem te miattad van, te megteszel mindent ami tőled telhető. Otthon esetleg szóvá is teheted ezt, megbeszélhetitek. Ha van kedved csak úgy beszélgetni róla, írj nyugodtan privát üzenetet :)
2015. dec. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
otthon nem lehet :/
2015. dec. 31. 16:50
 5/6 anonim válasza:
Hogyhogy nem?
2015. dec. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én szívesen beszélgetnék veled . Dobj egy üzit , ja gondolod
2016. jan. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!