Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek a sírás árt nekem?

Szerintetek a sírás árt nekem?

Figyelt kérdés
Mostanában gyakori számomra a sírás, de nem azért, mert rossz a családi helyzet vagy bármi más. MINDEN RENDBEN VAN! Azok miatt szoktam sírni esténként, akik éheznek az utcán. Főleg gyerekekere. Vagy Michael Jackson miatt is (viszont ennek az okát nem tudom megmondani, mert meg sem ismertem személyesen, de rendkívül fáj a halála és hiányzik. Ebből kifolyólag meg lehet állapítani, hogy a rajongója vagyok + nekem ő olyan mint egy védelmező❤) Szóval ilyenek miatt. De nem rossz a kedvem a sírás után meg ilyenek, hanem megkönnybeülve érzem magam. Most 13 éves vagyok. +még egy kérdés: Szerintetek fura, ha minden alkalommal, amikor sírok M.J. miatt, megígérem neki, hogy fogok tenni az éhező gyerekekért? (Mivel én énekiskolába járok én is a hangommal szeretnék segíteni rajtuk...) Előre is nagyon köszönöm a kedves válaszolóknak a válaszokat!

2016. aug. 31. 11:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
95%

Aközött meg hogy valaki drogokon él vagy rászokott a fájdalomcsillapítóra és az altatóra, van különbség.

Azt se tudom miért ne lehetne példakép egy ennyire tehetséges ember, aki annyi mindent elért, mint ő. Ezenkívül rengeteget jótékonykodjon, többet mint bárki a showbizniszből, ne mond nekem hogy ez nem példaértékű!

Majd ha te is megmented legalább egy gyerek életét és felkutatatod az egész világot hogy új májat találj neki akkor fröcsöghetsz itt össze vissza addig ne! Főleg ne halottakról mert nagyon nagy bunkóság.

2016. szept. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Utsó válaszoló köszi h mellettem állsz! :)
2016. szept. 2. 20:47
 13/14 anonim válasza:

1. válaszoló!

Ne haragudj, de szánalmas barom vagy!

2016. szept. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nem árt meg én minden nap sírok Michael Jackson miatt annyira fáj hogy elment és nekem is a példaképem
2017. jan. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!