Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hetek ota rossz kedvem van,...

Hetek ota rossz kedvem van, rossz a kozerzetem. Alabb reszletesen. Minek a jele? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Folyamatosan olyan erzesem van, mintha a bőröm a testemen belulrol égne, bizseregne mindenhol. Foleg talpon, tenyeren, fejnel erzem. Mintha folyamatosan pusztitana valami az energiamat. Hozza parosul a rossz kedv, elkepzelt jovokepeken elsirom magam, rossznak erzem az eletem. Egyik pillanatban (adott nap bizonyos idoszakaban) ugy ertem feladom az elkepzeleseim mert nem merek lepni, felek hogy cserbenhagyok, megbantok embereket, furdal a lelkiismeret, felek hogy el vagyok kesve dolgokkal az eletben, kevesnek erzem magam. masik pillanatban pedig pozitiv vagyok es azt gondolom hogy barmit elerhetek es nincs semmi gond. Aztan visszazuhanok. Tobb idot toltok a negativban. Folyton porog az agysm fiktiv dolgokon. Nem tudom kipihenni magam rendesen. Mi lehet ez? Hova fordulhatnek? 30/F

2016. jún. 14. 19:11
 1/1 anonim válasza:
Ilyen nekem is volt. Vagyis hát most is ebben a korszakban vagyok. Szerintem ez önbizalom hiany. Nem biztos, hogy ugyanarról beszélünk de nekem úgy volt hogy az egyik percben minden tökéletes volt aztán jött egy érzés, vagy elkezdtem gondolkodni dolgokon hogy majd a jövőben mi lesz meg ilyesmi és utána nem tudtam hogy miért de rosszul éreztem magam. Mondjuk nekem ez lehet, hogy azért is van mert nemrég szakitottunk barátommal.
2016. jún. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!