Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ezek lehetnek depresszió vagy...

Ezek lehetnek depresszió vagy pánikbetegség tünetei?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon sokat aggódtam, stresszeltem, nagyon sok minden összejött, szomorú esemény is, ma emiatt egész nap sírtam...


Ilyen tüneteim vannak, amik napról napra erősödtek:

-fáradtság

-fejfájás (szem környékén főleg)

-hányinger

-szédülés ritkán

-gyomorgörcs

-sírás

-légszomj

-szorító érzés mellkasban

-hideg végtagok hirtelen

-sírás közben levegő után kapkodás

-remegés (főleg a combjaim környékén, és ez csak este!)

Ezek mellett meg még amiatt is stresszelek, hogy komolya betegségem van pl. daganat vagy sclerozis multiplex...

Ha a hétvégén nem javul, akkor vért fognak venni tőlem. Addig is, szerintetek? Vagy aki volt már ilyesmi helyzetben?



2016. jan. 15. 16:30
 1/4 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok, lány
2016. jan. 15. 16:32
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy évben egyszer vérvételre minden egészséges embernek is célszerű lenne mennie, úgyhogy nagyon jól teszed, hogy mész, a tüneteid szerintem nem utalnak semmilyen betegségre, átlagos stressz tünetek, ezekből persze lehet később pánikbetegség, de most egyenlőre nincs, a depressziót is kétlem, az egy súlyos betegség, csak manapság divat minden rosszkedvre ráhúzni.
2016. jan. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 gömbicica ***** válasza:

szia :)

nem tudom milyen szomoru esemény ért, de idő, mig az ember fel tudja dolgozni a bánatát. ez igy természetes.


a leirt tünetek nem tudom mióta állnak fennt, hetek, hónapok, évek?


elég sokrétüek, amik bármit is jelenthetnek, köztük a pánikot is :( :(


ne légy hipohonder! nem érdemes ezen parázni, csak tönkre teszi a mindennapjaidat.


"ha hétvégén nem javul, akkor vért fognak venni tőlem"


"addig is szerintetek?"


hát ezek a tünetek nem fognak hétvégére elmulni :( :(


egy vérvétel mindenképpen hasznodra válhat!!! ha nem lesz benne hiba, akkor azért, ha netán lesz azért.


addig is ? nincs erre mit irni :( :(


hiába mondanám, hogy nyugi dolgozd fel.....


tudom nem ugy megy. tapasztalat!!!!! sok mindenen keresztül mentem már én is az életem során.


ha gondold, segitene, ha kiirod magadból a problémádat, szivesen veszem és próbálok segiteni :) üdv. Edit.

2016. jan. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már évek óta ilyen rossz hangulatom van többnyire, mióta a szüleim elváltak. Néha rámtört... Most 3 hónapig stresszeltem nagyon-nagyon, kb. 4 napja sírdogálok.
2016. jan. 15. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!