Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van olyan akivel nyáron/melegb...

Van olyan akivel nyáron/melegben többször is történt már ájulás v. hasonló rosszullét?

Figyelt kérdés

Elég alacsony a vérnyomásom állítólag emiatt vagyok hajlamos ilyen rosszullétekre és azt figyeltem meg h. melegben gyakrabban fordul elő. Veletek is? Mit tapasztaltatok?

21L.



2016. szept. 3. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Velem nagyon gyakran megesett. Sokat ajuldoztam,osszeestem a napon. Azota Skociaban elek,itt nincsen 24 foknal melegebb nyaron
2016. szept. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is leesik a vérnyomáson, elgyengülök, még a karjaim és a fejem is szó szerint nehéz melegben (28-30 foknál melegebb időben).

El MÉG nem ájultam.



Viszont ha tevékenykedek, nem ülök, dolgom van (de állni se kell sokat), akkor jó, nem jön elő.


Volt, hogy tornáztam kicsit itthon, mikor rajtam volt, hogy még a karomat se tudom tartani. Segített!

2016. szept. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem a nővérem ilyen

Igyál sok vizet!

2016. szept. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!