Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért jön rám a hascsikarás...

Miért jön rám a hascsikarás ha utazom pl?

Figyelt kérdés

észrevettem, hogy ha utazom,előtte többször el kell mennem wcre..vagy csak hasfogóval tudok elindulni.

felköltöztem Pestre és a munkahelyemre tömegközlekedéssel járok mindennap.reggel szokásos rituálé,evés,ivás,kv,nagy wc. nem érzem magam idegesnek de ha elindulok a buszmegállóba rám jön..volt már hogy vissza kellett szaladnom.csak akkor van ez ha utazom,vagy hosszabb időre el kell hagynom a lakást. amugy teljesen normális az emésztésem..(napi 1,max 2 kaki)hogy lehetne ezt leküzdeni??

21 L



2016. szept. 6. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Idegességtől van. Próbálj jógázni.
2016. szept. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ideg...

Én ugyanígy vagyok csak épp pisiléssel. Többször visszarohanok pedig nem is iszok előtte. De nekem ez évek óta megvan, gyerekkoromra vezethető vissza. Ha utaztunk vhova és pisilnem kellett, az apám nem nagyon akart megállni út közben és folyton azt mondogatta ilyenkor hogy hugyos... :(

2016. szept. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!