Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gyomorideg, remegés, szédülés....

Gyomorideg, remegés, szédülés. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Időnként szokott eljönni, jelenleg immár 2-3 hete tart, ,hogy minden ok nélkül elkap a szorongás, félelem, ilyenkor elkezdek remegni, gyorsan ver a szíven, szédülök, gyomoridegem van. Ilyenkor sehogy se tudom lenyugtatni magam, ha szépen lassan veszem a levegőt az se segít. Ha találkozok egy pasival például baráti viszonylatban szabályosan félek, és elkap a menekülhetnék. Legszívesebben ilyenkor egyedül lennék. Volt amikor összevesztünk és attól féltem melyik pillanatban kapja el a torkomat vagy öl meg, és egyből kiugrottam a kocsiból. Régen egy-két pasim bántott fizikailag, sokszor kapott el a halál félelem, vagy a rettegés. Ettől is lehet ? Évek óta nem bántott senki, de mégis elkap ok nélkül. Mi lehet ez ?

2016. szept. 10. 15:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Pánikroham.
2016. szept. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!