Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon rossz közérzet a...

Nagyon rossz közérzet a hobbim miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mióta az eszemet tudom a hobbim a számitógépes játékok.

Mostanában azt veszem észre hogy nem szórakoztat hanem inkább az ellenkezője. Ha nem sikerül elérnem azt amit kitűzök magam elé egy bizonyos játékban akkor egyre rosszabb lesz a kedvem a végen tiszta idegbeteg és depressziós vagyok. Na most szerintem ez mar rég nem normális dolog...

Nem tudom mit kellene csinálnom ehelyett a dolog helyett mert ez így nem mehet tovább, próbáltam mar abba hagyni de X idő utan 'lenyugszok' és kezdem elölről majd ugyan itt kötök ki minden kezdődik elölről .. (Tuti függő is vagyok...)

Ha meg arra gondolok hogy mit kellene helyette csinálnom ismét elkap egy nagyon kellemetlen érzés és ugy érzem semmi sem érdekel és ettől még jobban kiakadok.


Tippek? Beszólásos hozzászólásokból nem kérek köszönöm.



2016. szept. 18. 21:05
 1/4 acelsziv ***** válasza:

Egyrészt a sorozatos kudarcok nem használnak. Másrészt te is érzed legbelül, hogy amíg oda vagy ragadva a gép elé az Élet kinn zajlik az ajtódon kívül.

Amit tehetsz, hogy időkorlátot szabsz magadnak a játékra illetve, ha kétszer nem sikerül aznap már nem mégy neki harmadszor.

Illetve nem ártana normális hobbit találnod magadnak.

2016. szept. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Melyik ez a játék, ahol célokat tűzöl ki magad elé - és nem sikerül elérned.

Nem lehetséges csak úgy kikapcsolódásképpen játszani egy fél órát, hogy nem tűzöl ki célt, csak szórakozol? És nem lesz min bosszankodni a végén. A telefonomat beállítanám egy fél órára. És ha csörög kiszállok, és mást csinálok...

2016. szept. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem tudom felfogni kikapcsolódásként.... Próbáltam de nem megy. Magam szintjét tűzöm ki célnak és sorozatban nem érem el az előzőekben elért szintet tiszta depressziós meg ideg leszek de olyan szinten hogy kell egy másfél nap hogy lenyugodjak... Ha azon gondolkozok mit kellene helyette csinálnom ami szórakoztat is akkor meg ugy érzem semminek semmi értelme. Nagyon régóta játszok ezzel a játékkal kb 1 éve többet kimzom vele magam mint hogy szorakoztasson. Tiszta szánalmasnak érzem mar ezt az egészet
2016. szept. 18. 21:34
 4/4 k0rva válasza:

Szia

Én hozzájuk járok. Velük beszélhetsz ingyen és segítenek. Én hozzájuk járok és sokat segítettek. [link]


Én ugyan így videójáték függő voltam és erre nemrég jöttem rá. Teljesen együttérzek amikor azt írod .

2021. máj. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!