Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pánikrohamom volt, elájultam,...

Pánikrohamom volt, elájultam, bevertem a fejem. Menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés

Elég durva pánikrohamom volt sajnos pár órával ezelőtt, elszédültem, amikor meg akartam kapaszkodni a szekrényben beütöttem a fejem, utána elvesztettem az eszméletemet. Hogy ez az ütés miatt volt-e vagy a roham miatt, azt nem tudom.. Most van szemöldököm mellett egy seb, egy kis púppal, picit sajog maga a bibi, és a fejem is fáj, enyhe hányingerem. Bevertem a kezemet és a bordáimat is megnyomtam ahogy elestem, de azok nem vészesen fájnak, miattuk nem aggódom.

Szerintetek menjek el dokihoz? 20l



2016. szept. 19. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj.
2016. szept. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fejsérüléssel mindég azonnal menni kell orvoshoz ügyeletre, vagy mentőt hívni. Nem a pániktól ájultál el.
2016. szept. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A hányinger lehet agyrázkódás jele is. Menj el orvoshoz!
2016. szept. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De csak picit fáj a fejem, sőt jelenleg nem is fáj, vettem be gyógyszert rá.:)

A seb is sokkal szebb. Ha agyrázkódás is, elég enyhe lehet.

Most ahogy írtátok, gondoltam bele komolyabban, hogy lehet az is a baj, mert nem éreztem olyan erősnek az ütést. :O

2016. szept. 20. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!