Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy ébresszem fel magam? Nem...

Hogy ébresszem fel magam? Nem lesz bajom ettől?

Figyelt kérdés
Igen.. holnap dolgozat és mindent mára hagytam de muszáj ötöst írnom. 3 kávét ittam eddig. Az első kettőben is háromszoros mennyiség volt de az utolsót cukor meg semmi más nélkül ittam és elég tömény volt azt hittem hányok. Kicsit felébresztett, de ez nem egészségtelen? Így is vacakol mostanság a szívem valamiért. Van valami egyéb módszeretek? (amúgy azért vagyok már most fáradt mert eddig már benyaltam 10 oldal angolt és még van 4 de ez már keményebb, és tegnap hajnalban aludtam el tehát jól összehoztam.) Köszi minden választ 16/L

2016. szept. 20. 21:46
 1/3 anonim válasza:
Ne itt keresgejllj, és ne igyál sok kávét, mert eleinte felkelt, de utánna nagyon lelassít, még az agy sem fog ilyenkor este. Csak magolj, vagy puskazz, itt nincs sok segíteni való
2016. szept. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerinted megéri az 5-ös dolgozat, hogy tönkremegy a szíved? Többet érsz vele, ha kipihened magad. Utolsó éjszaka nincs sok értelme tanulni. Holnap olyan leszel mint az a bizonyos mosott...
2016. szept. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Faradtan ugyse jegyzel meg semmit

Aludj. Van meg ido az evbol, most ha nem is irsz tokeleteset, majd kijavitod.

2016. szept. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!