Koleszterin szint csökkentése mennyire hatásos és Béres Szterin és C-vitamin készítménnyel?
Persze az étkezésre is odafigyelve ezentúl.
Köszönöm a válaszokat!




válasza:Estére tudok neked erre választ adni!:) Most vagyok túl egy több mint két hónapos kúrán. Délután megyek koleszterin mérésre.
A kúra alatt szedtem az actival szterint, és omega 3 halolajkapszulát. Igaz az étkezésre annyira nem figyeltem, de sok gyümit ettem. Igaz elég magas volt a koleszterinem,(7.3) ezért annyira nem is hiszek a változásban. De majd meglátjuk! Akkor ma még jelentkezem.:))




válasza:



válasza:Nos az én esetemben egyáltalán nem volt hatásos. Megmérték a patikában, és maradt a 7.43-as koleszterin. Pedig két és fél hónapig szedtem a fent említett készítményeket. Igaz annyira nem diétáztam, de nem is ettem nagyon egészségtelenül. Rengeteg gyümölcsöt fogyasztottam.
A patikus is csak a végső esetben javasolja a gyógyszert. Mindent meg kell próbálni, mielőtt elkezdi valaki a gyógyszer szedését. Sok a mellékhatása!
Kapcsolódó kérdések:
Tényleg étvágyserkentő, étvágyjavító, illetve stresszoldó hatású?
Én nem vagyok hív pozitív, de már olvastam olyanokat hogy a C vitamin nagyon hatásos ellene csak azért nem reklámozzák mert XY cégnek nem érdeke és elesne egy halom pénztől. Ez igaz? Egyáltalán mit tesz a C vitamin (vagy ha más egyszerű dolog van ellene) a vírussal?...
Szívbillentyű gyengeséggel lehet szedni? Mennyibe kerül? Hatásos?
A főtt krumpli vajjal tényleg jó ilyenkor, esetleg a kóla, vagy a B6 vitamin hatásos-e?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




