Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valakinél előfordul/ tapasztal...

Valakinél előfordul/ tapasztalt már ilyet?

Figyelt kérdés

18 éves diák vagyok, aki most fog érettségizni. Eddig nem volt semmi bajom, de mostanában fáradt vagyok állandóan és nap végére megfájdul a fejem.

Állítólag a lehetséges okok között szerepel a vitamin hiány, a stressz és a vérszegénység.


A stresszt kizárnám, mert nem érzem úgy hogy lenne (bár lehet az érettségitől tudat alatt).


Kiskoromban vérszegény voltam, de már elmúlt, nem tudom hogy ez számít-e.


Szerintetek mi lehet a bajom? Valakivel volt hasonló és ha igen mi a gyógymód? Előre is köszi! 18/F



2016. szept. 27. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
A fáradtságtól fájdul meg a fejed.Lehet vitaminhiány,de egyébként a vérszegénység is visszatérhet,ha valaki erre hajlamos.
2016. szept. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Honnan tudod,hogy a vérszegénység elmúlt? Csináltak mostanában ez irányba laborvizsgálatot?
2016. szept. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem csináltak, de voltam vagy 6-7 éves és akkor szedtem a megfelelő gyógyszert/vitamint (már nem emlékszem mit) és azóta tünetmentes vagyok. De úgy gondolod, hogy el sem múlt? Miért ne tudtam volna róla?
2016. szept. 27. 20:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Elmúlt. Akkor. De a vérszegénység az arra hajlamos embereknél újra és újra jelentkezni szokott. Ilyenkor vas kúrát kell csinálni,ami megoldja a hiányt,de ettől még később újra jelentkezhet.
2016. szept. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, rendben köszönöm a segítséget! :)
2016. szept. 27. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!