Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan maradjak ébren három...

Hogyan maradjak ébren három napig?

Figyelt kérdés
Utazgatnom kell és három napon keresztül nem tudok aludni. Olyan megoldások kellenek, amikkel nem dőlök el. Koffeint és energiaitalokat ismerem. Nem sokat használnak olyan másfél nap alváshiány után.
2010. ápr. 24. 13:06
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Hmm értem, akkor nem iszok koffeines dolgokat meg energiaitalokat. Lazítás ilyen helyzetben mindig alvásba megy át, nem? :S
2010. ápr. 26. 13:45
 12/19 anonim ***** válasza:
68%
én meditálnék
2010. ápr. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
0%
extasy... komolyan
2010. ápr. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
A meditálástól nem alszik el az ember?
2010. ápr. 28. 19:11
 15/19 anonim ***** válasza:
66%
spuri:D
2010. ápr. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
24%
ecstasy nem jo szerintem, attol csak osszfogdosol mindenkit meg barat leszel az egesz vonattal :D de valami feher por az tuti segit, meg csak pislogni sem fogsz, igaz egypicit komoly pofat fogsz vagni de hat az mellekes :) csak szepen oszd el az adagokat harom napra :D
2010. ápr. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
100%
Hidd el leszel olyan fáradt hogy el fogsz aludni a vonaton.
2010. ápr. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
100%

figyelj, ha nem tudsz elaludni a vonaton, akkor nem gond fennmaradni. Ha pedig már olyan fáradt leszel hogy nem tudsz fennmaradni akkor pedig a vonaton való elalvás oldódott meg:D

Csak vigyázz hogy ne aludj túl a jó megállón:D Kérd meg egy kabintársadat hogy ha esetleg elaludnál akkor keltsen fel az adott állomáson. A csomagodat meg láncold magadhoz, vagy nem tudom, de biztos lopásbiztossá lehet tenni:)

2010. ápr. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Henczyke válasza:
Hát ugy tudom hogy idáig 10 napig volt fent egy hapesz de azis álom koros volt és abba halt bele ...Szoval szerintem valahonnan a vonaton keres hideg vizet és mosd meg az arcod avval...De ugy tudom h a fülkéket lehet zárni szóval..
2010. aug. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!