Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tehetnék, hogy ne remegjek?

Mit tehetnék, hogy ne remegjek?

Figyelt kérdés

16/F vagyok.


Reggelente, amikor hűvösebb van (pl ma is) nagyon remegek/reszketek. Ez még rendben is lenne, ha nagyon hideg lenne... De egyrészt még nincs -20 fok, ráadásul nem tudom megérteni, hogy miért akkor kezdek el remegni, amikor beérek az iskolába, ahol kicsit már melegebb van. Nem az iskola miatt remegek ilyenkor, mert meleg napokon nincs ilyen probléma.. Ez a reszketéses dolog ma 2 órán keresztül tartott és a végére már rohadt idegesítő volt és kínos.


Ennél még kínosabb, amikor pl felelésnél kezdek el remegni és konkrétan támaszkodnom kell, hogy ne tűnjön fel a többieknek, hogy mennyire remeg a lábam.. A gáz, hogy ehhez sokszor felelés sem kell, hanem elég, ha tudom, hogy sok ember előtt kell megszólalnom (akár csak bemutatkozás erejéig), főleg, ha idegenek..


Mit tehetnék ezzel?

Ez olyasmi dolog amit kinövök majd idővel?


2016. okt. 6. 18:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Kivizsgálásra menj el a háziorvosodhoz! Szívbetegségre vizsgáltak már? Keringési probléma is lehet a háttérben.
2016. okt. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!